Test Drive Unlimited 2

Bazar
Vyšlo: 02.11.2011 /
Kód produktu: P11016 /
Záruka: 2 roky
Test Drive Unlimited 2 má za cíl naprosto změnit žánr závodních her! Test Drive Unlimited 2 bezchybně míchá singleplayer a multiplayer dohromady a vytváří tak jedinečný dynamický svět, kde se obsah neustále vyvíjí a mění.
Platforma
PlayStation 3
499 Kč
Pouze na prodejnách
499 Kč
Test Drive Unlimited 2 Test Drive Unlimited 2
PlayStation 3 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
499 Kč

Podrobné informace

Test Drive Unlimited 2 má za cíl naprosto změnit žánr závodních her! Test Drive Unlimited 2 bezchybně míchá singleplayer a multiplayer dohromady a vytváří tak jedinečný dynamický svět, kde se obsah neustále vyvíjí a mění. Hráči si mohou vytvořit své vlastní online podoby prostřednictvím jedinečného přizpůsobení svých avatarů a vozidel a získáváním dalších předmětů, oblečení a doplňků. Výzva pak přichází především v podobě zdokonalování se v základních jízdních vlastnostech TEST DRIVE. Čeká vás množství zcela nových závodů, tříd vozidel, prostředí, lokací a mnoho dalšího. To vše tlačí tuhle epickou hru na zcela nový level.

Co nás čeká?

  • TDU2 míchá zcela bezchybně zážitel singleplayeru a mutliplayeru dohromady. TDU2 tak bude vždycky živé a plné novinek díky offline a online integraci. Nový obsah, výzvy a funkce se automaticky yapojí do herního světa, který se tak neustále vyvíjí.
  • Zcela nový singleplayer mód s přesvědčivým vývojem postavy a vzrušujícími cutscénami vás jednoduše vtáhnou do světa TDU2. Singleplayer mód si můžete užívat jak offline, tak i jako součást mutliplayeru. Vytvořte si svého avatara a získejte slávu!
  • Pátrání: navštivte ulice zcela nového ostrova: Ibiza. Nové typy terénu a krásné vyhlídky přivedou tuto legendární krajinu k životu. K prozkoumání vás čeká přes 2000 mil cest ve více než 100 misích.
  • Spojení: zcela nový mód out of car vám umožní vystoupit z auta a procházet se po sdílených místech a bavit se s ostatními hráči. Všechny nové kluby (guildy) jsou nyní opravdu pořádnou součástí hry.
  • Přizpůsobení: odemkněte obří rozsah možností, jak si upravit svého avatara a předveďte ho svým přátelům a protivníkům. Upravte si své auto pomocí nejrůznějších maleb na kapotu, změny interiéru či změn kol. Přizpůsobte si každou část svého avatara – vlasy, oblečení, psychické vlastnosti a celkový přístup. Kupte si dům (nebo třeba jachtu nebo noční klub…), vybavte si ho nábytkem a pozvěte své přátele.
  • Vývoj: čeká vás množství nových vylepšení, funkcí a módů; počasí, noc/den, motion blur, demoliční model, zcela nové ovládání a další. Stejně tak mnoho nových základních herních módů: šampionát, závodní škola, duely, závody. Stejně je zde i možnost offroadu s celou novou třídou vozidel a stovkami mil nových tratí.
  • Test Drive Unlimited 2 dává do hráčových rukou ty nejžádanější vozidla světa.