Tekken 7

Vyšlo: 02.06.2017 /
Kód produktu: 48921 /
Záruka: 2 roky
Máš již tuto hru? Vykoupíme ji! Získáš tak jinou hru levněji
Hra pro XONE - Připrav se do bojového postavení a vrhni se na velkolepé rozuzlení krvavého dvacetiletého sporu rodiny Mishima a odhal důvody nekonečného boje. TEKKEN 7 běží na Unreal Engine 4 a přináší ohromující příběhové a cinematické 3D bitvy i intenzivní duely s inovativními bojovými mechanikami. Vyrovnej starý dluh a vybojuj kontrolu nad globální říší s partou více než 30 hratelných postav.
Platforma
Xbox ONE
Xbox ONE PC
599 Kč
Pouze na prodejnách
549 Kč
Pouze na prodejnách
Rezervace zboží na kamenných prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Tekken 7 Tekken 7
Xbox ONE Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
599 Kč

Podrobné informace

 

Tekken 7 main

TEKKEN 7

Připrav se do bojového postavení a vrhni se na velkolepé rozuzlení krvavého dvacetiletého sporu rodiny Mishima a odhal důvody nekonečného boje. TEKKEN 7 běží na Unreal Engine 4 a přináší ohromující příběhové a cinematické 3D bitvy i intenzivní duely s inovativními bojovými mechanikami.

Luxusní souboje Fluidní bojS novými pohyby budeš nepřátele porážet jedna radost. Vizual Parádní grafikaUnreal Engine 4 vykouzlí vizuál nové generace. Seznam se s postavami Seznam seKaždá z postav dostane ve hře pořádný prostor k představení.
Kapitola klanu Mishima

Poslední kapitola klanu Mishima

Vyrovnej starý dluh a vybojuj kontrolu nad globální říší s partou více než 30 hratelných postav. Na výběr máš z působivé sestavy oblíbených postav, jako jsou King a Nina Williams. Nechybí ale také ani zbrusu noví zápasníci, jako jsou Lucky Chloe, Shaheen a Akuma ze série Street Fighter.

Nové mechaniky pro více zábavy

Tekken 7 obsahuje hned několik nových mechanik, díky nimž budou boje jeden proti jednomu zábavné v každém okamžiku. Jedním z nich je Rage Art - ten hráčům dovolí vytvářet kritické útoky, které udělují 30% poškození navíc v okamžicích, kdy zdraví klesne na kritickou úroveň. Tím druhým je Power Crush, s nímž můžeš dále útočit i v okamžicích, kdy sám obdržíš od nepřítele úder.

Užij si nové mechaniky

     

    Herní obsah:

  • Užij si luxusní detailní grafiku, postavenou na novém enginu Unreal Engine 4.
  • Vychutnej si skvělé filmečky v hollywoodském stylu, které se přirozeně přeliji do napínavých bitek.
  • Uzavři příběh více jak 20 let trvajících potyček klanu Mishima, jehož členové bojují o nadvládu nad impériem.
  • Vyber si jednu z více jak 30 hratelných postav.
  • Využij nové bojové mechaniky, jako jsou Rage Arts, Rage Drives, nebo Power Crushes
Final Tekken 7