Syberia 3 (PC/MAC) DIGITAL

Představivost Benoita Sokala, autora původní hry Syberia se opět roztáčí na plné obrátky a přináší třetí část této oblíbené adventurní série, jejíž předchozí díl vyšel před těžko uvěřitelnými dvanácti lety.
PC
Vyšlo: 20.4.2017
Lokalizace: Anglická verze
Kód produktu: D1247816
Digitální distribuce
Ihned ke stažení
659 Kč
Syberia 3 (PC/MAC) DIGITAL Syberia 3 (PC/MAC) DIGITAL
PC Digitální distribuce
Ihned ke stažení
659 Kč

Podrobné informace

PEGI 7

Autor a tvůrce: Benoît Sokal


Přehled:
Bezmezná představivost Benoit Sokala pokračuje rovněž v Syberia 3, zaměřující se na zcela nové dobrodružství. Poté, co opustila ostrov, je polomrtvá Kate nalezena kmenem Youkole na břehu řeky. Samotný kmen jsou kočovníci migrující se svými sněžnými pštrosy. Společně uvízli ve vesnici Valsembor a musejí spolu najít způsob, jak pokračovat v cestě závodu proti svým nepřátelům a nečekaným překážkám, nemluvě o minulosti Kate, která ji dohání.

Syberia 3 je hrou z příští generace adventur. Zavede Tě dovnitř kouzelného, tajemného vesmíru, plného života, který můžeš prozkoumat v 3D. Ponoř se do nitra světa obývaného zajímavými postavami, budeš objevovat a poznávat pohádkový příběh, tak jak si ho představoval Benoît Sokal.

  •     Zcela nový příběh, úplně odlišný od prvních dvou dílů Syberia.
  •     Výjimečně pohlcující vyprávění, znásobené jedinečným uměleckým vedením Benoît Sokala
  •     Prozkoumej poetický vesmír Benoît Sokala - poprvé ve 3D 
  •     Originální soundtrack Inona Zura (Syberia 2, Fallout, Dragon Age, Prince of Persia)
  •     Originální, real-time 3D hádanky a záhadyDříve v Syberia

Právnička z New Yorku, Kate Walker, byla poslána do Evropy na jednoduchou misi, která se postupně přemění na osobní úkol, dobrodružství, která Kate vedou k cestě do zahraničí na palubě vlaku směřujícího na samý okraj Evropy. Je doprovázena robotem jménem Oscar, splnila tím tak sen vynálezce Hanse Voralberga, který hledal poslední žijící mamuty na legendárním ostrově Syberia.

HW požadavky

PC

Operační systém:  Windows 7, 8, 10, Procesor: Pentium/AMD Athlon X4, wsparcie dla zestawu instrukcji SSE2, Paměť: 6 GB RAM, Karta graficzna: AMD R7 260X - Nvidia GTX 550 Ti 2go, DirectX: Verze 9.0, Místo na disku: 40 GB dostupného místa, Zvuková karta: Jedno

 

MAC

Operační systém: Mac OS X 10.8+, Procesor: Podpora pro instrukční sady SSE2, Paměť: 6 GB RAM, Karta graficzna: AMD R7 260X - Nvidia GTX 550 Ti 2go, Místo na disku: 40 GB dostupného místa, Zvuková karta: Jedno