Sword Art Online Alicization Lycoris

Datum vydání: 10.07.2020 /
Lokalizace: Anglická verze /
Kód produktu: 984967 /
Záruka: 2 roky
SWORD ART ONLINE Alicization Lycoris, nejnovější hra na motivy oblíbené anime série, zavede hráče do virtuálního, perfektně přetvořeného světa "Alicization", kde převezmou roli hlavního protagonisty hry jménem Kirito. Nech se pohltit vzrušujícími souboji obohacenými o pokročilé akční funkce.
Platforma
Xbox ONE
Xbox ONE PlayStation 4
Edice
Standard Edition
1 699 Kč
Předobjednávka
Jak a kdy ti zboží dodáme
PPL kurýrní služba 10.07.2020
Zásilkovna 10.07.2020
Česká pošta - Balík na poštu 10.07.2020
Česká pošta - Balík do ruky 10.07.2020
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Sword Art Online Alicization Lycoris Sword Art Online Alicization Lycoris
Xbox ONE Krabicové vydání
Předobjednávka
1 699 Kč

Podrobné informace

SWORD ART ONLINE Alicization Lycoris, nejnovější hra na motivy oblíbené anime série, zavede hráče do virtuálního, perfektně přetvořeného světa "Alicization", kde převezmou roli hlavního protagonisty hry jménem Kirito. Nech se pohltit vzrušujícími souboji obohacenými o pokročilé akční funkce.HERNÍ OBSAH:

  • THE FLOWER - Lycoris představuje druh rostliny vyskytující se na jihu Japonska. Její jméno je synonymem pro vášeň, smutné vzpomínky, opětovná setkání a nezávislost.
  • VĚRNÉ PŘEDLOZE - Kirito se probouzí v neznámém virtuálním světě, který mu však připadá něčím povědomý... Tento svět vytváří klamný dojem reality, kde se postavy umělé inteligence chovají jako lidské bytosti... V tomto světě potkává Kirito mladého muže jménem Eugeo. Jejich srdce jsou vázána slibem, který vzájemně proplete jejich osudy. Aby dostáli svému slibu a zůstali po svém boku, musí se vydat na cestu s nejistým koncem...
  • SETKEJ SE S OBLÍBENÝMI POSTAVAMI - Kirito, Alice, Eugeo, ale třeba i Administrator - ti a mnoho dalších se ve hře objeví. Znovu prožij příběh Alicization v unikátním JRPG stylu a setkej se s postavami z legendární anime série.