Super Smash Bros. for Wii U

Bazar
Kód produktu: P39203 /
Záruka: 2 roky
Super Smash Bros. je bojová hra, ve které si budete moci zahrát za populární postavičky ze světa Nintendo her jako jsou Mario, Luigi, Donkey Kong, Pikachu, Link a další. Vychází exkluzivně pro Nintendo WiiU a 3DS.
Platforma
799 Kč
Pouze na prodejnách
799 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Super Smash Bros. for Wii U Super Smash Bros. for Wii U
Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
799 Kč

Podrobné informace

N3DS Super Smash Bros

Super Smash Bros. je bojová hra, ve které si budete moci zahrát za populární postavičky ze světa Nintendo her jako jsou Mario, Luigi, Donkey Kong, Pikachu, Link a další. Vychází exkluzivně pro Nintendo WiiU a 3DS. Verze na Nintendo Wii a 3DS se budou mírně lišit, zatímco obsazení hratelných postav je stejné u obou verzí nových her, úrovně, kde se bitvy odehrávají, jsou diametrálně odlišné.

Super Smash Bros přívěsek

Co nás čeká?

  • Perfektně plynulý 3D efekt: Většina herních prvků Nintendo 3DS verze hry poběží na 60 snímcích za sekundu - vše ve stereoskopickém 3D.
  • Nový vyzyvatel: Greninja, úžasná konečná vývojová fáze Froakieho z Pokémon X a Pokémon Y, se připojuje do seznamu hratelných postav v Super Smash Bros. jak pro Wii U tak i pro Nintendo 3DS.
  • Staré, ale dobré postavy: Mnoho z klasických postav z předchozích Super Smash Bros. her se vracejí v Super Smash Bros.
  • Online hraní: Obě Wii U a Nintendo 3DS verze Super Smash Bros. nabídnou on-line multiplayer s dalšími hráči na stejné platformě. Hráči s širokopásmovým přístupem k Internetu mohou bojovat s kýmkoliv jiným, kdo je hraje tuto hru také a je on-line.
  • Rozmanitost úrovní: Zatímco obsazení hratelných postav je stejné u obou verzí nových her, úrovně, kde se bitvy odehrávají, jsou diametrálně odlišné. Zaleží na hráči, pro který systém se rozhodne. Úrovně Wii U jsou založeny především na posledních konzolových hrách, zatímco úrovně u Nintenda 3DS čerpaly inspiraci z přenosných verzí her.