Super Monkey Ball: Banana Blitz HD

Výprodej
Vyšlo: 29.10.2019 /
Lokalizace: Anglická verze /
Kód produktu: 98930 /
Záruka: 2 roky
-40%
Super Monkey Ball: Banana Blitz HD
Hra pro Nintendo Switch - Hlídej si své banány, valí se na tebe Super Monkey Ball: Banana Blitz HD! Zažij na vlastní kůži kouzlo jednoho z nejmilovanějších titulů v sérii, nyní v HD kvalitě.
Platforma
Nintendo Switch
Nintendo Switch PlayStation 4 Xbox ONE
Edice
Standard Edition
599 Kč
Pouze na prodejnách
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Super Monkey Ball: Banana Blitz HD Super Monkey Ball: Banana Blitz HD
Nintendo Switch Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
999 Kč 599 Kč

Podrobné informace


Super Monkey Ball Banana Blitz HD

Hlídej si své banány, valí se na tebe Super Monkey Ball: Banana Blitz HD! Zažij na vlastní kůži kouzlo jednoho z nejmilovanějších titulů v sérii, nyní v HD kvalitě.


Namiř si to do fantastického světa Super Monkey Ball a vezmi si zpět své banány od pirátského krále Kapitána Crabuchina. Prosvišti si to skrze více než 100 rozmanitých úrovní a vyzvi svou rodinu a přátele v 10 oblíbených Party hrách! 
HERNÍ OBSAH:


  • Super Monkey Ball: Banana Blitz je zpět v HD kvalitě: Hra, která byla původně vydaná pro konzoli Nintendo Wii v roce 2006, se vrací a přináší 100 úrovní pro jednoho hráče, 10 miniher pro více hráčů, vylepšené ovládání a grafiku a mnohem více.
  • Online Leaderboards: Zcela poprvé v rámci série budou mít hráči možnost soutěžit s ostatními napříč světem díky online statistikám v rámci módů Time Attack a Decathlon Score Attack.

Foto & Video