Sunset Overdrive

Bazar
Kód produktu: P41216 /
Záruka: 2 roky
Pravidla jsou k tomu, aby se porušovala! Tvůrci her Resistance a Ratchet and Clank vám exkluzivně na konzoli Xbox One přinášejí hru Sunset Overdrive, dynamickou střílečku v otevřeném světě, která nabízí arzenál neuvěřitelných zbraní, úžasné možnosti pohybu a nekonečnou akci.
Platforma
Xbox ONE
149 Kč
Pouze na prodejnách
Sunset Overdrive Sunset Overdrive
Xbox ONE Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
149 Kč

Podrobné informace

Pravidla jsou k tomu, aby se porušovala! Tvůrci her Resistance a Ratchet and Clank vám exkluzivně na konzoli Xbox One přinášejí hru Sunset Overdrive, dynamickou střílečku v otevřeném světě, která nabízí arzenál neuvěřitelných zbraní, úžasné možnosti pohybu a nekonečnou akci. Průmyslová katastrofa proměnila obyvatele města na toxické supermutanty. Mnoho lidí to vnímá jako konec světa. A to je fakt na pytel. Vy ale máte jiný názor. Váš šéf? Je po něm. Vaše nudná práce? Je pryč. Jak vypadá konec světa? Je to čisté plátno a vy máte v ruce nabitý štětec.

Co nás čeká?

  • Otevřený svět bez pravidel - můžete skákat z budov, sjíždět po zábradlích a drátech vysokého napětí a ničit své nepřátele ze všech stran.
  • Neuvěřitelné zbraně - posbírejte a vylepšete arzenál bláznivě přesílených zbraní, pomocí kterých můžete nepřátele škvařit, pálit, krájet, drtit a trhat na malé kousky.