Sudden Strike 4

Bazar
Kód produktu: P55435 /
Záruka: 2 roky
Hra pro PS4 - Hra Sudden Strike 4 tě vyšle do tří rozsáhlých kampaní zasazených na bojiště druhé světové války. Ujmeš se vedení spojeneckých, německých či sovětských vojsk a povedeš do boje přes 100 různých jednotek, například německý bombardér Heinkel He111, ruský tank T-34, britskou stíhačku Hawker Typhoon a proslulý německý tank and Panzerkampfwagen VI „Tiger“.
Platforma
PlayStation 4
PlayStation 4 Xbox ONE
399 Kč
Pouze na prodejnách
399 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Sudden Strike 4 Sudden Strike 4
PlayStation 4 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
399 Kč

Podrobné informace

 

Sudden_Strike_4_01

Hra Sudden Strike 4 tě vyšle do tří rozsáhlých kampaní zasazených na bojiště druhé světové války.


Ujmeš se vedení spojeneckých, německých či sovětských vojsk a povedeš do boje přes 100 různých jednotek, například německý bombardér Heinkel He111, ruský tank T-34, britskou stíhačku Hawker Typhoon a proslulý německý tank and Panzerkampfwagen VI „Tiger“.


Poprvé v historii Sudden Strike si můžeš vybrat jednoho z 9 jedinečných velitelů, například George Pattona nebo Bernarda Montgomeryho, přičemž každý z nich ti umožní jiný přístup k boji a každý má své jedinečné schopnosti.

Sudden_Strike_4_02

Prověř svou strategickou zdatnost ve více než 20 náročných scénářích pro jednoho hráče, v režimu přestřelek založeném na výzvách a v ultra soutěžní hře pro více hráčů přes LANku, či internet.

Využívej slabin tanků, připravuj léčky, zabírej budovy pomocí pěchoty, přechytrač nepřítele zaujímáním výhodných pozic a používej ničivé letecké útoky – jak přistoupíš ke každé misi, záleží čistě na tobě!

 
Foto & Video