Story of Seasons: Trio of Towns

Bazar
Kód produktu: P85577 /
Záruka: 2 roky
Hra pro N3DS - Vžij se do role mladého obyvatele města, který si vždy toužil o životě na farmě. Tvůj sen tě zavede do obřího otevřeného světa, v němž můžeš pěstovat rozličné plodiny, chovat domácí zvířata, vyrábět a zvelebovat dekoracemi svůj domov a ještě mnohem více!
Platforma
Nintendo 3DS
799 Kč
Pouze na prodejnách
799 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Story of Seasons: Trio of Towns Story of Seasons: Trio of Towns
Nintendo 3DS Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
799 Kč

Podrobné informace

 

Story of Seasons: Trio of Towns

Jedna z nejlépe se prodávajících farmářských her se vrací s novým dobrodružstvím k příležitosti oslav 20. výročí!

Vžij se do role mladého obyvatele města, který si vždy toužil o životě na farmě. Tvůj sen tě zavede do obřího otevřeného světa, v němž můžeš pěstovat rozličné plodiny, chovat domácí zvířata, vyrábět rozličné předměty, zvelebovat dekoracemi svůj domov a ještě mnohem více!

Tvá nová farma leží na spojnici mezi třemi odlišnými městy - Westown, Lulukoko Town a Tsuyukusa, přičemž každé z nich má specifické vlastnosti a rázovité obyvatele, které ti s tvými těžkými úkoly pomohou a vymění s tebou vypěstované plodiny za jiné suroviny a předměty, které se ti jistě budou hodit. To vše navíc v unikátním multiplayeru pro až 4 hráče. Ve hře Story of Seasons: Trio of Towns je pořád co dělat, co objevovat, co vytvářet!

 

 


Foto & Video