State of Decay 2

Vyšlo: 22.05.2018 /
Lokalizace: Anglická verze /
Kód produktu: 48905 /
Záruka: 2 roky
Máš již tuto hru? Vykoupíme ji! Získáš tak jinou hru levněji
-54%
State of Decay 2
Hra pro XONE - Druhý díl této vynikající zombie hry od týmu, jehož členové mimo jiné pracovali i na sérii Guild Wars přichází a znovu přináší persistentní svět, který reaguje zcela spontánně na vaši přítomnost. Ve druhém díle navíc budete muset spolupracovat s ostatními hráči, vytvářet nové komunity přeživších a snažit se přežít ve světě, ve kterém naděje začíná vyhasínat.
Platforma
Xbox ONE
369 Kč
Pouze na prodejnách
199 Kč
Pouze na prodejnách
369 Kč
799 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
State of Decay 2 State of Decay 2
Xbox ONE Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
799 Kč 369 Kč

Podrobné informace

 


State of Decay 2

STATE OF DECAY 2

Druhý díl této vynikající zombie hry od týmu, jehož členové mimo jiné pracovali i na sérii Guild Wars přichází a znovu přináší persistentní svět, který reaguje zcela spontánně na vaši přítomnost. Ve druhém díle navíc budete muset spolupracovat s ostatními hráči, vytvářet nové komunity přeživších a snažit se přežít ve světě, ve kterém naděje začíná vyhasínat.

Zombie survival se vrací Zombie survival se vracíA tentokrát na urputné rozkládající se nepřátele nebudeš sám. Surový boj Pořádná krvavá lázeňOpět na nás čeká rozstřelování mozků zombíkům, jediná možnost jak je navždy zastavit. Důvěra podlomena Komu uvěřit?Ve světě, kde je každý sám za sebe, to s důvěrou je opravdu těžké.
Konec je definitivní

Konec je definitivní

První díl přinesl inovativní herní mechaniku, kdy vaše postava po své smrti již zůstala navždy mrtvá, a vy jste byli nuceni použít některou z dalších. Nyní však můžete pomocí světlice signalizovat poblíž se nacházejícím hráčům, aby vám přišli na pomoc. To může být zlomové především v situacích, kdy vás horda nemrtvých zažene do kouta, ve kterém vám hrozí bezprostřední smrt.

Spousta nemrtvých kámošů

Kromě již viděných nemrtvých z minulého dílu se můžeš těšit i na několik zbrusu nových potvor, jež ti tvé snažení přežít zase o něco stíží. Každá z nich má navíc svůj vlastní specifický druh útoku, s nímž se budeš muset naučit počítat, jestli budeš chtít mít proti hordám nějakou šanci.

Spousta nových kámošů

     

    Herní obsah:

  • Persistentní svět, který adekvátně reaguje na tvou přítomnost.
  • Kooperativní multiplayer pro až 4 hráče a možnost spolupráce s náhodnými kolemjdoucími.
  • Možnost jít po svých, či nasednout do jednoho z vozidel a nabrat pár zombíků na kapotu.
  • Vynikající příběh, který ti navíc dá možnost voleb, jež mohou mít hluboký dopad na další průběh hry.
SOD2_Final

Foto & Video