Stardew Valley Collector's Edition

Bazar
Kód produktu: P55108 /
Záruka: 2 roky
Zdědil/a jsi starou farmu ve Stardew Valley po svém dědečkovi. Máš jen opotřebované nástroje a trochu peněz a chystáš se začít nový život. Dokážeš se naučit žít z darů země a proměnit zarostlá pole v prosperující domov? Nebude to snadné. Od té doby, co do města dorazila firma Joja Corporation, starý způsob života prakticky vymizel.
Platforma
PlayStation 4
PlayStation 4 Xbox ONE
399 Kč
Pouze na prodejnách
399 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Stardew Valley Collector's Edition Stardew Valley Collector's Edition
PlayStation 4 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
399 Kč

Podrobné informace

 

Stardew_Coll

 

Stardew Valley je venkovské RPG s otevřeným koncem. Balení obsahuje mapu města Pelican, mini příručku a soundtrack.


Zdědil/a jsi starou farmu ve Stardew Valley po svém dědečkovi. Máš jen opotřebované nástroje a trochu peněz a chystáš se začít nový život. Dokážeš se naučit žít z darů země a proměnit zarostlá pole v prosperující domov? Nebude to snadné. Od té doby, co do města dorazila firma Joja Corporation, starý způsob života prakticky vymizel. Komunitní středisko, které bývalo živoucím centrem všech aktivit, je nyní v troskách. Ale údolí stále skýtá spoustu příležitostí. S trochou odhodlání to můžeš být právě ty, kdo Stardew Valley navrátí zašlou slávu!

 

  

Klíčové vlastnosti:

  • Proměň zarostlá pole v živoucí farmu! Chovej zvířata, pěstuj plodiny, založ sad, vyráběj užitečné nástroje a mnoho dalšího!
  • Zlepšuj si postupně schopnosti. Na své cestě od nezkušeného zelenáče k mistrovskému farmáři se budeš zlepšovat v 5 různých oblastech: farmaření, těžení, souboj, rybaření a sklízení.
  • Staň se součástí místní komunity. Ve Stardew Valley žije přes 30 jedinečných postav, z nichž každá má vlastní denní rozvrh, narozeniny, jedinečné mini filmečky a nové dialogy v průběhu týdne a roku.
  • Prozkoumej rozsáhlou a tajemnou jeskyni. Poznej nové a nebezpečné příšery, silné zbraně, nová prostředí, cenné drahokamy a další poklady v hlubokém podzemí!
  • Vdechni údolí nový život. Pomoz ve Stardew Valley znovunastolit někdejší slávu tím, že opravíš staré komunitní centrum, anebo zaujmeš alternativní přístup a spojíš síly s firmou Joja Corporation.
  • Najdi si partnera a prožij společný život na farmě. Dvořit se můžeš 10 svobodným slečnám a mládencům, z nichž každý má vlastní filmečky s osobním rozvojem.
  • Užij si klidné odpoledne na rybách. Chytat můžeš spoustu sezónních druhů lahodných ryb.
  • Vyráběj návnadu a další pomůcky, které ti pomůžou chytit každou rybu a stát se místní legendou!

 


Foto & Video