Starcraft 2: Heart of the Swarm

Výprodej
Vyšlo: 12.03.2013 /
Lokalizace: Anglická verze /
Kód produktu: 13957 /
Záruka: 2 roky
-75%
Starcraft 2: Heart of the Swarm
Queen of Blades je pryč. Na planetě Char využil Jim Raynor sílu starověkého artefaktu Xel'Naga v zoufalé snaze zastavit zergský Roj v překročení Koprulu sektoru. Artefakt vrátil Sarah Kerriganovou do její lidské podoby. Bez královny se Roj nedokáže sjednotit. Jedna z největších hrozeb galaxie byla neutralizována
Platforma
PC
49 Kč
Pouze na prodejnách
49 Kč
199 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Starcraft 2: Heart of the Swarm Starcraft 2: Heart of the Swarm
PC Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
199 Kč 49 Kč

Podrobné informace

Queen of Blades je definitivně pryč. Na planetě Char využil Jim Raynor sílu starověkého artefaktu Xel'Naga v zoufalé snaze zastavit zergský roj v překročení Koprulu sektoru. Artefakt vrátil Sarah Kerriganovou do její lidské podoby a zabránil tak masakru. K radosti všech se zdá, že bez královny Roj nedokáže být sjednocen. Jedna z největších hrozeb galaxie je neutralizována ... nebo to tak alespoň vypadá.

Sarah je na svobodě, ale i bez schopností a rozkazů Queen of Blades je síla Roje poměrně úctyhodná. Mocného nepřítele není radno brát na lehkou váhu, protože artefakt sice vysvobodil mysl Kerriganové, ale ona se přesto vydává hledat zergská vajíčka roztroušená po Koprulu sektoru. A Jim Raynor? Sleduje její pachtění za pomstou. Tato transformace zřejmě dala Sarah úplně nový smysl.


Hra vyžaduje základní hru Starcraft 2: Wings of Liberty!

Co nás čeká?

  • Druhé pokračování trilogie, která nám tentokrát představí kampaň za Zergy.
  • Nové jednotky.
  • 3D engine s podporou oslnivých vizuálních efektů a obrovských skupin jednotek.
  • Plná podpora hry více hráčů skrze Battlenet - s nově vylepšenými pomůckami při vytváření soubojů.

HW požadavky

#CMIntel Pentium 4 @ 2.2 GHz / AMD Athlon XP 2400+ #VMnVidia GeForce 6600 / ATI Radeon X800 #RM1 Gb #HM8 Gb free #OMWindows XP/Vista/7 #DMDVD-ROM