Star Wars Destiny: Probuzení - doplňkový balíček

Výprodej
Vyšlo: 27.10.2017 /
Lokalizace: Česky /
Kód produktu: 85847 /
Záruka: 2 roky
-89%
Star Wars Destiny: Probuzení - doplňkový balíček
Společenské hry - Pokud jsi se někdy přemýšlel/a nad tím, kdo by vyhrál souboj mezi dvěma skupinami hrdinů a zloduchů ze Star Wars vesmíru, neexistuje lepší způsob, jak to zjistit, než ve hře Star Wars : Destiny. Doplňkový balíček Probuzení pro tuhle zajímavou kostkovou a karetní hru z oblíbeného universa.
Pouze na prodejnách
9 Kč
79 Kč
Rezervace zboží na kamenných prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Star Wars Destiny: Probuzení - doplňkový balíček Star Wars Destiny: Probuzení - doplňkový balíček
Deskové hry Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
79 Kč 9 Kč

Podrobné informace

 

SW Destiny

 

Kapitánka Phasma a hrabě Dooku ve střetu proti Han Solovi a Luke Skywalkerovi v Chrámu Jedi na Coruscantu. Jango a Jabba Hutt útočí na Rey a Finna, zatímco oni procházejí zmrzlými pustinami základny Hvězdovrah. Zahraj si svou vlastní epickou ságu-setkání, v bitvách ve Star Wars: Destiny, se sběratelskou kostkovou a karetní hrou pro dva hráče!

V každé hře Star Wars : Destiny, budeš seskupovat svůj malý tým ikonických postav a bojovat proti zlým nepřátelům, pomocí kostek a karet ve svém balíčku. Poslední hráč s postavami, který zůstane, vyhrává hru, ale abys úspěšně vymanévroval/a svého soupeře, budeš muset pečlivě zvážit své možnosti a zvýšit svůj balíček s novými kostkami a kartami. Pokud jsi se někdy přemýšlel/a nad tím, kdo by vyhrál souboj mezi dvěma skupinami hrdinů a zloduchů ze Star Wars vesmíru, neexistuje lepší způsob, jak to zjistit, než ve hře Star Wars : Destiny.Obsah balení:

  • 5 karet
  • 1 prémiová kostka

 

 


Doplňující informace

Ke hraní je zapotřebí základní sada Star Wars: Destiny.

Foto & Video