Star Wars: Battlefront 2

Star Wars: Battlefront 2

Datum vydání: 17. 11. 2017 

Originální trilogie, prequely a nová éra se potkávají, aby společně přinesly rozšířený multiplayerový zážitek ve vesmírných galaktických bitvách. Hraj za ikonické hrdiny a využij rozličných schopností na bojišti - nebo se ponoř do vzrušující kampaně pro jednoho hráče. Cesta tvého hrdiny ve světě Star Wars právě započala!

Základní hra

Staň se Iden Versio, velitelkou skupiny Inferno - speciálních jednotek Impéria, schopných zasadit smrtící údery jak na zemi, tak i ve vesmíru. Na své cestě potkáš mnoho známých postav při tvé cestě plné zrady a pomsty, která trvá celých 30 let. Připoj se k až 40 hráčům a užij si masové multiplayerové bitvy v autentických lokacích, které připomínají všechny éry Star Wars. Užij si rozličný systém tříd za pěšáka, nebo polituj pozemní, či vzdušná vozidla a hraj za ikonické charaktery, z nichž každý má vlastní schopnosti, s nimiž zvrátíš průběh obtížných bitev.

Elite Trooper Deluxe edice

Deluxe edice ti pak nabídne spoustu herních bonusů, které se při válce o galaxii budou rozhodně hodit. Hlavním lákadlem jsou především balíčky pro všechny 4 základní třídy a třídenní předběžný přístup do hry. Takže se stihneš pořádně naexpit ještě dřív, než to ostatní hráči vůbec poprvé zapnou.

Balení obsahuje:

  • 3denní předběžný přístup ke hře Star Wars Battlefront II
  • Elite Officer Upgrade Pack (obsahuje modifikaci Blurrg-1120 a enhanced grip a epickou schopnost Battle Command)
  • Elite Heavy Upgrade Pack (obsahuje FWMB-10 Megablaster +  modifikaci hlavně a epickou schopnost Personal Shield)
  • Armored Assault Upgrade Pack (obsahuje CR-2 + modifikaci spouště a epickou schopnost Grenade)
  • Master Specialist Upgrade Pack (obsahuje A280-CFE + modifikaci hledí a epickou schopnost Laser Trip Mine)

PlayStation 4 Konzole

Mrkni také na tématické konzole PlayStation 4 Slim a Pro v exkluzivním designu a pořiď si do domácnosti důkaz své náklonnosti k legendární sáze Star Wars. S ornamenty a logy i na samotných ovladačích. V baleních samozřejmě najdeš i samotnou hru.