SSX

Bazar
Kód produktu: P12139 /
Záruka: 2 roky
SSX s podtitulem Deadly Descents změní celou sérii od samotných základů. EA Sports bude vše točit okolo souboje jezdce se soupeři nebo také pochopitelně s nástrahami hory.
Platforma
PlayStation 3
399 Kč
Pouze na prodejnách
399 Kč
SSX SSX
PlayStation 3 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
399 Kč

Podrobné informace

SSX s podtitulem Deadly Descents změní celou sérii od samotných základů. EA Sports bude vše točit okolo souboje jezdce se soupeři nebo také s nástrahami hory. Hráči se budou postupně seznamovat s příběhem kurážného týmu, který se rozhodne zdolat všechny nejobtížnější horské svahy na planetě. V rolích jeho členů budeme cestovat po světě a zdolávat ty největší nástrahy, jaké příroda mohla vytvořit.

Čekají je rozmanitá prostředí od vrcholků Himalájí, kde je vzduch tak řídký, že jezdci musejí projet zónou smrti v obrovské rychlosti, aby nepřišli o vědomí. Ledovcové svahy Antarktidy, kde je jedinou šancí na přežití setrvání v záři paprsků slunce, protože ve stínu padá teplota dolů až o 50°C. Navíc drsné prostředí hor nepředstavuje jediné nebezpečí, kterému budou hráči čelit. V SSX: Deadly Descents je hlavním cílem přežít, ale ruku v ruce s tím jde snaha zachovat si u toho i styl – přesně v duchu série SSX.

Co nás čeká?

  • Nová éra SSX, jak ho neznáme.
  • Modernejší grafika a propracovanější modely.
  • Výborné přírodní scenérie a celkový snowboardový zážitek.
  • Propracovanější kariérní mód.