Spintires: MudRunner

Bazar
Kód produktu: P85033 /
Záruka: 2 roky
Hra pro PS4 - Spintires: MudRunner je ultimátní verze nezávislého hitu Spintires, který prodal přes milion kusů. Stejně jako ve Spintires se hráči ve Spintires: MudRunner ocitnou za volantem neuvěřitelných terénních vozidel a vydají se napříč sibiřskou krajinou, přičemž k dispozici budou mít jen mapu a kompas!
Platforma
PlayStation 4
PlayStation 4 Xbox ONE
499 Kč
Pouze na prodejnách
499 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Spintires: MudRunner Spintires: MudRunner
PlayStation 4 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
499 Kč

Podrobné informace

 

Spintires Mudrunner

 

Spintires: MudRunner je ultimátní verze nezávislého hitu Spintires, který prodal přes milion kusů. Stejně jako ve Spintires se hráči ve Spintires: MudRunner ocitnou za volantem neuvěřitelných terénních vozidel a vydají se napříč sibiřskou krajinou, přičemž k dispozici budou mít jen mapu a kompas!


V rámci obrovského vylepšení oproti svému předchůdci bude tato edice obsahovat zcela novou sandboxovou mapu, která doplní 5 prostředí z původní hry, dále celkové grafické vylepšení, nový režim výzev s 9 novými specifickými mapami, 13 nových vozidel a další celková vylepšení. Není to jen rozšířená edice, je to dokonalá off-roadová simulace!

Vydej se na cestu s 19 silnými terénními vozidly, z nichž každé má své vlastnosti a přídavné doplňky. Plň úkoly a odolávej nebezpečným podmínkám v divočině, nezkrocených krajinách s extrémními podmínkami a dynamickým střídáním dne a noci. Prozkoumej podmanivé sandboxové prostředí s vylepšenou grafikou. Překonávej blátivý terén, běsnící řeky a další překážky, které realisticky reagují na hmotnost a pohyb vašeho vozidla poháněného pokročilým fyzikálním enginem.

Mezi tvé spojence budou patřit mapa, kompas, naviják a vaše řidičské schopnosti. Do hry se můžeš vrhnout sólo nebo až se třemi dalšími hráči v kooperativním režimu.

 

 

HERNÍ OBSAH:

  • Dokonalá verze hry Spintires, které se na PC prodalo přes milion kusů.
  • Širší výběr z 19 neuvěřitelných terénních vozidel.
  • Prozkoumej obrovské sandboxové prostředí nezkrocené Sibiře.
  • Přepracovaná grafika a pokročilý fyzikální engine zajišťují extrémní realismus.
  • Plň nebezpečné úkoly v extrémních podmínkách.
  • Nový herní režim, který představuje ještě větší výzvu pro sólové hráče nebo kooperaci až ve 4 hráčích.

Foto & Video