Spintires: MudRunner American Wilds Edition

Bazar
Kód produktu: P89134 /
Záruka: 2 roky
Hra pro PS4 - Spintires: MudRunner – American Wilds je ultimátní verzí nezávislého hitu Spintires: Mud Runner, včetně všech dosud vydaných DLC i chystaného rozšíření American Wilds, které tvůj herní zážitek posune na ještě vyšší úroveň! Usedni za volant a vyjeďte se silnými terénními vozidly do extrémních prostředí s neuvěřitelnou fyzikou, a to jen s mapou a kompasem.
Platforma
PlayStation 4
PlayStation 4 Xbox ONE
599 Kč
Pouze na prodejnách
599 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Spintires: MudRunner American Wilds Edition Spintires: MudRunner American Wilds Edition
PlayStation 4 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
599 Kč

Podrobné informace

 

Spintires American Wilds

Spintires: MudRunner – American Wilds je ultimátní verzí nezávislého hitu Spintires: Mud Runner, včetně všech dosud vydaných DLC i chystaného rozšíření American Wilds, které tvůj herní zážitek posune na ještě vyšší úroveň! Usedni za volant a vyjeďte se silnými terénními vozidly do extrémních prostředí s neuvěřitelnou fyzikou, a to jen s mapou a kompasem.

American Wilds přináší vysoce očekávané doplňky, včetně 2 nových sandboxových map inspirovaných drsnou krajinou Montany a Severní Dakoty, nových výzev a – co je nejdůležitější – devíti nejslavnějšími vozidly ze stájí značek, jako jsou Western Star, Hummer and Chevrolet. Ve hře Spintires: MudRunner – American Wilds Edition budeš řídit přes 30 silných terénních vozidel, které můžeš vybavit 60 doplňky pro danou misi! Plň úkoly a převážej náklad na 10 jedinečných sandboxových mapách a v 11 sadách výzev v nezkrocené sibiřské krajině a poprvé v sérii MudRunner i na severu USA.

Zdolej blátivý terén, běsnící řeky a další překážky, které realisticky reagují na váhu a pohyb tvého vozidla díky pokročilému fyzikálnímu enginu. Se svou mapou, kompasem, navijákem a řidičskými schopnostmi se vrhni do hry sólo anebo až se třemi dalšími hráči v kooperativní hře. Na PC si stahuj mody od zapálené komunity, která se postarala o spoustu obsahu a neustále se rozvíjející zážitek s hrou MudRunner.

 HERNÍ OBSAH:

  • Ultimátní edice hry Spintires: MudRunner
  • Obsahuje dříve vydaná DLC Ridge a Valley
  • Plň nebezpečné úkoly v extrémních podmínkách
  • Široký výběr z více než 30 silných terénních vozidel, nyní včetně ikonických amerických licencí jako Western Star, Hummer a Chevrolet
  • Prozkoumej 10 úchvatných sandboxových map
  • Pokročilý fyzikální a grafický engine zajišťuje extrémní realismus
  • Hraj sólo nebo až se 3 kamarády v kooperaci pro 4 hráče
  • Stahuj mody na PC, které ti zajistí neustále se vyvíjející zážitek

Foto & Video