SpellForce 3

Výprodej
Vyšlo: 07.12.2017 /
Lokalizace: Anglická verze /
Kód produktu: 86190 /
Záruka: 2 roky
-40%
SpellForce 3
Hra pro PC - SpellForce má kořeny hluboko v kombinaci strategií v reálném čase (RTS) a žánrem her na hrdiny (RPG). Ve hře SpellForce 3 se hráči vrací ke kořenům ságy SpellForce a zažívají válkou sužované časy ve světě Eo, které vedou ke katastrofické události, po níž se odehrávají první dva díly.
Platforma
PC
299 Kč
Pouze na prodejnách
Rezervace zboží na kamenných prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
SpellForce 3 SpellForce 3
PC Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
499 Kč 299 Kč

Podrobné informace

 

SpellForce má kořeny hluboko v kombinaci strategií v reálném čase (RTS) a žánrem her na hrdiny (RPG). Ve hře SpellForce 3 se hráči vrací ke kořenům ságy SpellForce a zažívají válkou sužované časy ve světě Eo, které vedou ke katastrofické události, po níž se odehrávají první dva díly. Vel svým jednotkám, starej se o svou družinu hrdinů, posiluj svá ozbrojená vojska, dobývej klíčové oblasti, rozšiřuj svá svrchovaná území a užij si události, které mění svět a které tě zblízka dovedou k rituálu konvokace.

 HERNÍ OBSAH:

  • Mix RTS a RPG: Jedinečná hratelnost, která kombinuje žánr RTS a izometrických RPG.
  • RTS: strategická část se soustředí na makromanagement (celková strategie, dobývání oblastí, správa velkých skupin jednotek)
  • RPG: část RPG klade důraz na micromanagement družiny hrdinů během bitvy (schopnosti VŠECH hrdinů v družině jsou přiřazené na klávesnici)
  • Tvořte a upravujte: dej dohromady partu hrdinů a vyber si z několika kombinací různých schopností.
  • Buď silným velitelem své armády: Připrav své jednotky a vybojuj tu největší bitvu všech bitev. Hráči navíc mohou využívat širokou škálu strategických možností (např. terén, formace jednotek, viditelnost, průzkum atd.), na které by byl pyšný i Sun C‘.
  • Epický příběh: Odhal hluboký a sofistikovaný příběh, jenž nakonec vede k událostem, které zapříčiní konvokační rituál a změní celý svět.
  • Bohatý svět a příběh: Prozkoumej svět Eo a odhal intriky, tajemství a spoustu kořisti pro své hrdiny.
  • Rozsáhlá kampaň pro jednoho hráče: přes 30 hodin, a pokud budeš chtít najít všechno, co Grimlore do tohoto světa dali, bude ti to trvat ještě déle.
  • Hra více hráčů: Silná složka hry pro více hráčů s různými režimy – Hraj kooperativně anebo v soutěžních bitvách.

Hardwarové požadavky

 

Minimální:


Operační systém: Windows 7, 8, Windows 10 (64 bit)
Procesor: Intel Core i5 3570, AMD FX-6350
Paměť: 6 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GTX 660 2GB, AMD Radeon 7850 2GB
DirectX: Verze 11
Pevný disk: 15 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX kompatibilní


Foto & Video