Space Hulk Tactics

Výprodej
Vyšlo: 09.10.2018 /
Lokalizace: České titulky /
Kód produktu: 89601 /
Záruka: 2 roky
Máš již tuto hru? Vykoupíme ji! Získáš tak jinou hru levněji
-50%
Space Hulk Tactics
Hra pro PS4 - Space Hulk: Tactics je adaptací deskové hry Space Hulk, zasazené do světa Warhammer 40 000, přinášející do kultovní klasiky jedinečný obrat. Vyraz do krvavých bitev v ohromných vracích vesmírných korábů, pokroucených změtí asteroidů, a trosek – veď elitní jednotku Terminátorů hvězdné pěchoty Adeptus Astartes nebo ovládej houf smrtonosných Genestealerů. Kterou z frakcí si zvolíš?
Platforma
PlayStation 4
PlayStation 4 Xbox ONE
199 Kč
Pouze na prodejnách
149 Kč
Pouze na prodejnách
199 Kč
399 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Space Hulk Tactics Space Hulk Tactics
PlayStation 4 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
399 Kč 199 Kč

Podrobné informace

Space Hulk Tactics

Space Hulk: Tactics je adaptací deskové hry Space Hulk, zasazené do světa Warhammer 40 000, přinášející do kultovní klasiky jedinečný obrat. Vyraz do krvavých bitev v ohromných vracích vesmírných korábů, pokroucených změtí asteroidů, a trosek – veď elitní jednotku Terminátorů hvězdné pěchoty Adeptus Astartes nebo ovládej houf smrtonosných Genestealerů. Kterou z frakcí si zvolíš?

Probojuj se dvěma odlišnými příběhovými kampaněmi: staň v čele jednotky Krvavých andělů, kterou si můžeš v průběhu hraní přizpůsobit, nebo poprvé v historii hry Space Hulk ovládej Genestealery!

Hra Space Hulk: Tactics stojí na pravidlech populární deskové hry, avšak s novým prvkem v podobě jedinečného systému karet. Karty přinášejí další způsoby, jak si můžeš přizpůsobit svou jednotku, a umožní ti zvrátit průběh bitvy díky mocným schopnostem, které, pokud je použiješ ve správnou chvíli, spouští rozhodující efekty.

Otestuj své dovednosti proti dalším hráčům v rozsáhlé kompetitivní online kampani. Ovládej houf Genestealerů nebo si vytvoř vlastní jednotku v rámci jedné ze čtyř dostupných kapitul hvězdné pěchoty Adeptus Astartes – Krvavých andělů, Hvězdných vlků, Ultramariňáků nebo Temných andělů. Hra obsahuje vestavěný intuitivní nástroj pro tvorbu map, který ti umožní vytvářet vlastní originální mapy s upravenými cíli a sdílet je s ostatními hráči!

 





HERNÍ OBSAH:

  • Věrná adaptace deskové hry Space Hulk z univerza Warhammer 40 000 se zbrusu novým prvkem zakomponovaným do klasických pravidel.
  • Vyraz do krvavých taktických bitev v ohromných vesmírných vracích.
  • Odehraj dvě odlišné kampaně z pohledu kapituly Krvavých andělů a poprvé ve Space Hulku také z pohledu smrtonosných Genestealerů.
  • Vytvoř si vlastní jednotky z kapitul Temných andělů, Ultramariňáků, Krvavých andělů, Hvězdných vlků a také Genestealerů díky stovkám kosmetických položek, karet a vybavení.
  • Vyzvi hráče online a změř síly v roli Genestealerů nebo jedné ze čtyř kapitul hvězdné pěchoty.
  • Vytvářej a sdílej vlastní mise díky intuitivnímu nástroji pro tvorbu map.

Foto & Video