Sonic Boom: Fire & Ice

Bazar
Kód produktu: P44948 /
Záruka: 2 roky
Ikonická „modrá šmouha“ Sonic the Hedgehog si znovu zazávodí v Sonic Boom: Fire & Ice, která přinese více dobrodružství, rychlosti, objevování a úplně nový herní prvky ohně a ledu. Také se můžete těšit na triumfální návrat Sonica, Tailse, Knucklese, Amy nebo Sticks. Vyvinuta studiem Sanzaru Games Inc., Sonic Boom: Fire & Ice je hra pro jednoho hráče s mnoha kolaborativními herními prvky, která obsahuje klíčové postavy, události a historii Sonic Boom univerza.
Platforma
Nintendo 3DS
799 Kč
Pouze na prodejnách
799 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Sonic Boom: Fire & Ice Sonic Boom: Fire & Ice
Nintendo 3DS Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
799 Kč

Podrobné informace

Ikonická „modrá šmouha“ Sonic the Hedgehog si znovu zazávodí v Sonic Boom: Fire & Ice, která přinese více dobrodružství, rychlosti, objevování a úplně nový herní prvky ohně a ledu. Také se můžete těšit na triumfální návrat Sonica, Tailse, Knucklese, Amy nebo Sticks. Vyvinuta studiem Sanzaru Games Inc., Sonic Boom: Fire & Ice je hra pro jednoho hráče s mnoha kolaborativními herními prvky, která obsahuje klíčové postavy, události a historii Sonic Boom univerza. Sonic a jeho kamarádi se opět ocitnou ve známém prostředí a vydají se na zbrusu novou výpravu za poražením Dr. Eggmana a také nového nepřítele D-Fekta. Jejich dobrodružství je zavede do známých i neznámých lokací kde budou závodit, objevovat a především chránit svůj svět.

Co nás čeká?

  • Sonic Boom: Fire & Ice přidává do hry nové prvky ohně a ledu, které odemykají nové schopnosti použitelné při speciálních útocích a interakcích s prostředím. Hra také umožní hráčům vybrat si, jestli proběhnou celou mapu na nejvyšší rychlost, nebo raději zvolí podrobnější průzkum a řešení hlavolamů.
  • Novinkou v sérii je Bot Racing, přídavná multiplayerová hra propojená s herním příběhem. Bot Racing je rozšíření Sonic Boom: Ice & Fire, které se plně soustředí na rychlost a závodění a kde budou hráči moct odemknout tématické Boty a vyzvat s nimi přátele k závodu na rychlostní dráze.
  • Sonic the Hedgehog se poprvé objevil jako videoherní postavička v červnu 1991 a okamžitě se stal ikonou pro celou generaci hráčů. Známý pro svou rychlost a cool chování, stal se v průběhu následujících let pravým globálním fenoménem s více než 140 miliony celosvětově prodaných her na konzole, PC, mobilní zařízení a tablety. Ikonická modrá šmouha společnosti SEGA se také setkal s neuvěřitelným úspěchem v oblasti licencovaných produktů, jako hračky, oblečení, komiksy či animace.


Foto & Video