SnowRunner

Vyšlo: 28.04.2020 /
Lokalizace: České titulky /
Kód produktu: 984473 /
Záruka: 2 roky
Připrav se na nepoznané offroadové zážitky! Ve hře usedneš za volant výkonných vozidel a pokusíš se pokořit extrémní otevřená prostředí s nejvyspělejší simulací terénu v historii. Řiď 40 vozidel značek jako Ford, Chevrolet či Freightliner a otiskni své pneumatiky do terénu divokého otevřeného světa. Překonávej bahno, rozbouřené vody, sníh a zamrzlá jezera při plnění riskantních kontraktů a misí. Rozšiřuj a přizpůsobuj svůj vozový park pomocí řady vylepšení a doplňků včetně zvýšeného sání (šnorchlu) do hlubokých vod nebo řetězů na zasněžené pláně.
Platforma
PC
PC PlayStation 4 Xbox ONE
Edice
Standard Edition
999 Kč
Pouze na prodejnách
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
SnowRunner SnowRunner
PC Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
999 Kč

Podrobné informace

Připrav se na nepoznané offroadové zážitky! Ve hře usedneš za volant výkonných vozidel a pokusíš se pokořit extrémní otevřená prostředí s nejvyspělejší simulací terénu v historii.

Řiď 40 vozidel značek jako Ford, Chevrolet či Freightliner a otiskni své pneumatiky do terénu divokého otevřeného světa. Překonávej bahno, rozbouřené vody, sníh a zamrzlá jezera při plnění riskantních kontraktů a misí.

Rozšiřuj a přizpůsobuj svůj vozový park pomocí řady vylepšení a doplňků včetně zvýšeného sání (šnorchlu) do hlubokých vod nebo řetězů na zasněžené pláně.

Herní obsah:

  • Hraj sám nebo s dalšími 3 hráči v kooperativním režimu!
  • Čel extrémním prostředím s důkladně propracovanou fyzikou
  • 40 unikátních vozidel k odemknutí, vylepšení a přizpůsobení
  • Plň desítky náročných misí napříč propojeným světem

 
Foto & Video