Sniper Elite 3 Ultimate Edition

Vyšlo: 01.10.2019 /
Lokalizace: Anglická verze /
Kód produktu: 99761 /
Záruka: 2 roky
Hra pro Nintendo Switch - Postav se v této oceňované střílečce z období druhé světové války nechvalně proslulému nacistickému expedičnímu sboru Afrikakorps. Nejenom pro další vývoj tohoto konfliktu, ale i pro osud celého lidstva je tvá přítomnost zásadní. Jediná rána může totiž změnit historii…
Platforma
Nintendo Switch
Edice
Ultimate Edition
999 Kč
Pouze na prodejnách
Rezervace zboží na kamenných prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Sniper Elite 3 Ultimate Edition Sniper Elite 3 Ultimate Edition
Nintendo Switch Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
999 Kč

Podrobné informace


Sniper Elite 3 Ultimate Edition

Postav se v této oceňované střílečce z období druhé světové války nechvalně proslulému nacistickému expedičnímu sboru Afrikakorps. Nejenom pro další vývoj tohoto konfliktu, ale i pro osud celého lidstva je tvá přítomnost zásadní. Jediná rána může totiž změnit historii…

Sniper Elite III je taktickou střílečkou z pohledu třetí osoby s prvky kradmého postupu, věrně zpracovanými zákony balistiky a rozlehlými otevřenými úrovněmi. Stopuj své cíle napříč severní Afrikou – v kaňonech, oázách i městech – a sabotuj nacistický program vývoje superzbraní, který by mohl nadobro ukončit veškerý spojenecký odpor. Abys vysledoval určené cíle, budeš se muset pohybovat nikým nespatřen nepřátelským územím, pečlivě plánovat každičký krok a zužitkovat veškeré své dovednosti. Vypal ze své odstřelovačky z bezpečného úkrytu, sraz nepřítele k zemi při souboji zblízka nebo na nic netušícího protivníka nastraž výbušninu – jsi stejně smrtící na blízko i na dálku.

     HERNÍ OBSAH:

  • Autentické odstřelování: Výstřel ovlivňuje vzdálenost, gravitace, vítr a dokonce i tvůj srdeční tep.
  • Kompetitivní i kooperativní hra více hráčů: Soupeřte s až čtyřmi hráči lokálně a osmi hráči online nebo si ve dvou společně zahrajte příběhovou kampaň, režim Overwatch nebo režim Survival.
  • Rentgenová kamera: Sleduj, jak se střela zarývá do orgánů, kostí a dokonce i vozidel, nebo tuto funkci vypni, aby ses mohl plně soustředit na svou misi.
  • Všechna existující DLC: Ultimate Edition rozšiřuje kampaň o čtyři dodatečné mise, přidává nové zbraně a další obsah.
  • Ovládání uzpůsobené pro Switch: Rozšířená podpora ovladače Pro Controller i podpora pohybového ovládání.

Foto & Video