Snack World: The Dungeon Crawl – Gold

Výprodej
Vyšlo: 14.02.2020 /
Lokalizace: Anglická verze /
Kód produktu: 100880 /
Záruka: 2 roky
-64%
Snack World: The Dungeon Crawl – Gold
Hra pro Nintendo Switch - Staň se dobrodružným hrdinou v této rogue RPG, vydávej se do dungeonů při hledání vzácných pokladů a zároveň se pokus provést pomstu na zlomyslném Sultanovi Vinegar, který zničil tvou vesnici!
Platforma
Nintendo Switch
Edice
Standard Edition
499 Kč
Pouze na prodejnách
499 Kč
1 399 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Snack World: The Dungeon Crawl – Gold Snack World: The Dungeon Crawl – Gold
Nintendo Switch Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
1 399 Kč 499 Kč

Podrobné informace


 Snack World: The Dungeon Crawl

Staň se dobrodružným hrdinou v této rogue RPG, vydávej se do dungeonů při hledání vzácných pokladů a zároveň se pokus provést pomstu na zlomyslném Sultanovi Vinegar, který zničil tvou vesnici! Proti tyranům se můžeš spojit dokonce až do 4člených týmů! Ocitneš se těsně od smrti u bran Tutti-Frutti. Nic si nepamatujete..  ale alespoň máte skvělé nové přátele, se kterými se můžete vydat na dobrodružství!

 
HERNÍ OBSAH:

  • Ty jsi pánem vlastního dungeonu! -Změň si vlasy, oči, ústa, tělo… ZKRÁTKA VŠECHNO, co ti bude vyhovovat a vytvoř si postavu, se kterou se s chutí vydáš na cestu!
  • Sbírejte zavařovačky! - Vem si s sebou různé zavařovačky zvané „jaras“ – ty obsahují „nakládané“ zbraně, štíty, léčící toniky a vylepšující voňavky s náhodnými parametry, které se dají zmenšit na lepší přenášení – a vyměňuj je za běhu podle nepřátel, kterým čelíš!
  • To vypadá jako Snack! - „Snacks“ jsou snímky nepředvídatelných stvoření a zvláštních postav, které si můžeš přivolat do boje. Sbírej a vyměňuj si snacks a jaras se svými opravdovými přáteli.
  • Sbírej odměny a staň se hvězdou Tutti-Frutti! - Čím více toho získáš z úkolů, tím více truhel ti bude odkázáno! Každý úkol má různé podmínky a různé vzácné předměty!
  • Pomoz místním - Probuď Sloe White, pomoz dívčí skupině Spicy Galz, zeleninobuldokovi nebo hrncové příšeře! Buď hlavním klaďasem ve městě díky vedlejším úkolům!
  • Lahodně nadčasové dobrodružství - Fantasy a technologie se střetnou právě v této inovační RPG s moderní zápletkou pro hráče všech generací!
  • Co je GOLD verze? - GOLD verze zahrnuje oba rozšiřující balíčky a další stažitelný obsah z původní hry vydané v Japonsku, a to zcela zdarma!

Foto & Video