Skull and Bones

Skull & Bones už 16. 2. 2024 vyplouvá z Ubisoftu směrem k nám. V této pirátské adventuře tě čekají bitvy, ve kterých rozhodně nechybí ani honba za pokladem. Vyšperkuj si svou válečnou loď podle svého herního stylu, sežeň posádku a pusť se do nevídaných vln Indického oceánu. Hru si zahraješ na PlayStation 5 nebo Xbox Series X/S.

V příběhu se ujmeš role začínajícího pirátského kapitána, který odmítl královu milost a vydává se do oceánu s myšlenkou, že už nemá co ztratit. Zároveň zažiješ strhující námořní bitvy, které ti do žil vloží nemalou špetku adrenalinu. Postav si až 12 různých lodí s odlišnou rychlostí, výdrží a kapacitou, které tě při cestě za pokladem ochrání před nelítostnými nepřáteli. Používej celou řadu silných zbraní, jako jsou děla, moždíře, torpéda a další, poraz ostatní lodě a dobývej pevnosti.

Slavným pirátem se nestaneš jen tak, svou pověst musíš posilovat a vydobývat další a další lodě. Pokud se rozhodneš vykonávat zakázky od dodavatelů, místních frakcí a vládců zločineckého světa, otevře se ti cesta k rozmanitějším zdrojům a novým možnostem. Čeká tě také pochopení, jak lodě na moři fungují. Napni plachty a využívej vítr ve svůj prospěch, který bude v tomto světě tvým jediným kamarádem.

více méně