Skater XL - The Ultimate Skateboarding Game

Vyšlo: 28.07.2020 /
Lokalizace: Anglická verze /
Kód produktu: 985195 /
Záruka: 2 roky
Skater XL je akční pohled na svět skateboardingu, ve kterém si můžeš určit vlastní styl, kreativitu a dokonalé triky. Tvoř, kombinuj a stylizuj triky díky bezkonkurenčnímu ovládání a vyraz do ikonických lokací v Kalifornii.
Platforma
Xbox ONE
Xbox ONE PlayStation 4
Edice
Standard Edition
999 Kč
Pouze na prodejnách
999 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Skater XL - The Ultimate Skateboarding Game Skater XL - The Ultimate Skateboarding Game
Xbox ONE Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
999 Kč

Podrobné informace

Skater XL je akční pohled na svět skateboardingu, ve kterém si můžeš určit vlastní styl, kreativitu a dokonalé triky. Tvoř, kombinuj a stylizuj triky díky bezkonkurenčnímu ovládání a vyraz do ikonických lokací v Kalifornii.

Hraj jako skatingové ikony Tiago Lemos, Evan Smith, Tom Asta nebo Brandon Westgate a staň se skateboardingovým profíkem. Ponoř se do digitální skejtové subkultury s doporučenými komunitními modifikacemi, značkami, magazíny a mapami. Poznej přes 60 skutečných skejtových míst, která propojují náměstí, školy, bazény, budovy, vozové parky a chodby.

 

HERNÍ OBSAH:

  • SVOBODA VYJÁDŘENÍ -Hra Skater XL je jedinečná v tom, že v sobě nemá naprogramované žádné triky, pouze ovládání pohybu pomocí páček. Každá páčka je propojená s příslušnou nohou na skejtu, který na pohyb tvůj okamžitě reaguje. Stejně jako v případě hudebního nástroje máš naprostou svobodu, ať už chceš předvést nějaký kaskadérský kousek, nebo jen volně jezdit.
  • HRAJ ZA SKUTEČNÉ PROFI SKATERY - Hra obsahuje velmi uznávané profíky, jako jsou TIAGO LEMOS, BRANDON WESTGATE, EVAN SMITH a TOM ASTA. Každý skater má vlastní vybavení, které odpovídá jeho stylu.
  • SKUTEČNÉ IKONICKÉ SKEJTOVÉ LOKACE - Ve hře Skater XL si můžeš užít legendární skejtové lokace, které jsou domovem několika nejslavnějších skaterů a triků na světě. Hra vyjde se třemi velkými mapami založenými na Kalifornii a na západním pobřeží.
  • NASTAVITELNÉ POSTAVY A PRKNA - Máš nekonečno možností, jak si zážitek se Skater XL přizpůsobit. Můžeš si upravit kompletní vzhled, fyzické vlastnosti svého skatera a prkna až po rozmanité desky, trucky, kolečka a ložiska.
  • POJĎ SI HRÁT V SANDBOXU - Všechny oblasti nabízejí volný průzkum. Díky svobodě otevřeného prostředí budeš moci posouvat své hranice, zdokonalovat jemné nuance vysoce náročných triků nebo si užít volnou jízdu.
  • ROSTOUCÍ KOMUNITA - Zapoj se do zapálené komunity, jež má na Discordu přes 50 000 členů, kteří vytvářejí online magazíny, videa, vlastní značky a stovky modifikací. Můžeš se stát součástí většího ekosystému a přidat se k digitální skateboardingové subkultuře, ve které se můžeš podělit o svou kreativitu.

 
Foto & Video