Singularity

Bazar
Kód produktu: P9647 /
Záruka: 2 roky
Sci-fi střílečka od tvůrců hry Wolfenstein, postavená na manipulaci s časem a možnosti nechat nepřátele omládnout či zestárnout. Odehrává se na ruském ostrově, plném přísně tajných vědeckých zařízení, opuštěných vesnic a divoce rostlé přírody.
Platforma
PlayStation 3
199 Kč
Pouze na prodejnách
199 Kč
Singularity Singularity
PlayStation 3 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
199 Kč

Podrobné informace

Sci-fi střílečka od tvůrců hry Wolfenstein, postavená na manipulaci s časem a možnosti nechat nepřátele omládnout či zestárnout. Odehrává se na ruském ostrově, plném přísně tajných vědeckých zařízení, opuštěných vesnic a divoce rostlé přírody. Hlavní hrdina, pilot amerického špionážního letadla se dostává na ostrov, kde rusové prováděli tajné experimenty s cestováním časem. Pokusy se ne zcela vydařily, a hlavní hrdina tak musí čelit různým mutantům, ale i jednotce Specnaz.

Celý ostrov nabízí spoustu různých lokací, počínaje vládními laboratořemi, vojenskými komplexy, lesy, vesničkami až po města, kde bydleli v době experimentů vojáci a ostatní personál. Manipulaci s časem umožní vynález Time Manipulation Device neboli TMD. Bude jen zcela na Vás, jestli proměníte svého nepřítele v kostru, či necháte zrezivět vrata, abyste se dostali tam kam chcete. V této hře se fantazii při manipulaci s časem meze nekladou.

  

Co nás čeká?

  • Sci-fi střílečka od tvůrců hry Wolfenstein (2009).
  • Odehrává se na ruském ostrově, plném přísně tajných vědeckých zařízení
  • Budete jako pilot amerického špionážního letadla se dostává na ostrov, kde rusové prováděli tajné experimenty s cestováním časem
  • Pokusy se zcela nevydařily, tak budete muset čelit různým mutantům, ale i jednotce Specnaz
  • Ostrov nabízí spoustu různých lokací, počínaje vládními laboratořemi, vojenskými komplexy až po vesnice a města
  • Hra umožňuje manipulaci s časem a možnosti nechat nepřátele omládnout či zestárnout
  • Bude jen zcela na vás, jestli proměníte svého nepřítele v kostru, či necháte zrezivět vrata.

 


Foto & Video