Shopp Keep

Bazar
Kód produktu: P88159 /
Záruka: 2 roky
Hra pro PS4 - Vybuduj si vlastní obchod s fantasy zbožím s několika poličkami a limitovanými zásobami. Naplánuj vše - od vystavení zboží až po plánování cen, abys navzdory konkurenci přilákal/a co nejvíce zákazníků. Udržuj obrátku zboží, obleč do zbroje nebojácné rytíře a užij si tuhle unikátní simulaci naplno i na své konzoli PlayStation 4!
Platforma
PlayStation 4
149 Kč
Pouze na prodejnách
149 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Shopp Keep Shopp Keep
PlayStation 4 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
149 Kč

Podrobné informace

 

Shoppe Keep

Vybuduj si vlastní obchod s fantasy zbožím s několika poličkami a limitovanými zásobami. Naplánuj vše - od vystavení zboží až po plánování cen, abys navzdory konkurenci přilákal/a co nejvíce zákazníků. Udržuj obrátku zboží, obleč do zbroje nebojácné rytíře a užij si tuhle unikátní simulaci naplno i na své konzoli PlayStation 4!

Tvým úkolem bude vymyslet rozvržení obchodu a ujasnit si svou cílovou skupinu zákazníků. Jednoduše - je potřeba přemýšlet nad tím, komu, co a za kolik budeš prodávat. Bojovníci a mágové mají rozličné potřeby, které se navíc s průběhem času a ročních období mění.

Velký pozor si pak musíš dávat i na cenovou politiku. Naceň zboží příliš odvážně a zloději se pokusí tě o něj připravit. Občas pak do tvého obchodu dorazí i horda loupeživých barbarů, kterým se budeš muset ubránit s mečem a bleskovým kouzlem v ruce!

 
Foto & Video