Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter

Bazar
Kód produktu: P48559 /
Záruka: 2 roky
I tentokrát vklouznete do role jednoho z nejslavnějších detektivů, který se kdy objevil na stránkách knížek i na filmovém plátně.
Platforma
PlayStation 4
399 Kč
Pouze na prodejnách
399 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter
PlayStation 4 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
399 Kč

Podrobné informace

Legenda opět na scéně
I tentokrát vklouznete do role jednoho z nejslavnějších detektivů, který se nesčetněkrát objevil na stránkách knížek i na filmovém plátně. Po vzoru předchozího dílu Crimes & Punishments budete vyšetřovat zapeklité případy v detailním světě, vést výslechy i překvapovat okolí svou dedukcí toho, co se vlastně v těch kterých situacích přihodilo.
Génius v boji proti zlu
Vydáváte se do špinavých uliček Londýna a vaším úkolem je rozplést klubko intrik, které vede až k šokujícímu rozuzlení. Hra si kromě racionálního vysvětlení událostí pohrává i s tajemnem, takže pokud často máte pocit, že se za zdánlivě jasnými věcmi skrývá něco více, The Devil's Daughter bude detektivním zážitkem přímo pro vás.


Co nás čeká?

  • Hrajte za Sherlocka Holmese a za pomocí obdivuhodných schopností myšlení se doberte pravdy.
  • Volně se pohybujte po rozsáhlém Londýně se spoustou uliček a hledejte jednotlivé indicie, jež vám pomohou vyřešit zapeklité případy..
  • Výslechy, boje, honičky, splynutí s okolím - svět Sherlocka Holmese nebyl nikdy zábavnější!