Shaq Fu: A Legend Reborn

Bazar
Kód produktu: P88155 /
Záruka: 2 roky
Hra pro PS4 - Naši planetu ovládly prohnilé celebrity a svět se ocitl na okraji propasti. Zachránit nás může jediný člověk – chudý čínský sirotek jménem Shaq Fei Hung. Ujmi se role nezastavitelného Shaquilla O’Neala klestícího si cestu hordami pekelných slouhů a hollywoodských poskoků.
Platforma
PlayStation 4
149 Kč
Pouze na prodejnách
149 Kč
Shaq Fu: A Legend Reborn Shaq Fu: A Legend Reborn
PlayStation 4 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
149 Kč

Podrobné informace

 

 

Shaqu

Naši planetu ovládly prohnilé celebrity a svět se ocitl na okraji propasti. Zachránit nás může jediný člověk – chudý čínský sirotek jménem Shaq Fei Hung.

Ujmi se role nezastavitelného Shaquilla O’Neala klestícího si cestu hordami pekelných slouhů a hollywoodských poskoků. Poraz tucty nepřátel, nauč se novým chvatům, navštiv unikátní místa a popasuj se s legiemi zatracených. Na konci každé cesty se Shaq musí postavit mocnému bossovi bažícímu po naší zkáze jako vystřiženému z bulvárních titulků.

Zvítězí? Jasně že ano… je to Shaq.HERNÍ OBSAH:

  • Probij se ulicemi jako Shaq Fu, kterého nenamluvil nikdo jiný než samotný Shaquille O’Neal.
  • Bojuj s odpornými bossy z řad celebrit za pomoci speciálních dovedností, posilujících bonusů a trochy starého dobrého bojového umění.
  • Ovládni ničivá komba a zadupej Shaqovy nepřátele do země.
  • Používej katany, šurikeny a baseballové pálky.
  • Navštiv místa po celém světě a každé unikátní prostředí využij proti svým nepřátelům.
  • Posilující bonusy podle všech Shaqových přezdívek – od „Big Daddy O“ po „Big Diesel“.
  • A Legend Reborn je duchovním nástupcem původní hry Shaq Fu, přezdívané „nejhorší hra všech dob“. A Legend Reborn chce tuto křivdu napravit a vzkřísit odkaz Shaquilla O’Neala.


Všechny postavy a události v tomhle mistrovském díle jsou fiktivní. Jakákoliv podobnost s lidmi, roboty nebo démony – ať už žijícími, či mrtvými – je čistě náhodná. Přísaháme. Až teda na Shaqa. Ten vážně existuje a postava ve hře vypadá zhruba jako on před nějakými patnácti lety. Dobře, tak spíš dvaceti. Každopádně, hra nevyjadřuje Shaqovy názory na nic a na nikoho. Je to dobrák od kosti. Dejte mu pokoj.