Shadow Tactics: Blades of the Shogun

Bazar
Kód produktu: P84645 /
Záruka: 2 roky
Hra pro PS4 - Ujmi se týmu smrtících specialistů a propliž se stínem kolem desítek nepřátel. Zvol si vlastní přístup k infiltraci statných hradů, klášterů v zasněžených horách, či utajených lesních táborů. Nastražuj pasti, otravuj své protivníky nebo se kontaktu s nepřítelem vyhni úplně.
Platforma
PlayStation 4
399 Kč
Pouze na prodejnách
399 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Shadow Tactics: Blades of the Shogun Shadow Tactics: Blades of the Shogun
PlayStation 4 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
399 Kč

Podrobné informace

 

Shadow Tactics

 

Shadow Tactics je hardcorová taktická hra z žánru stealth zasazená do Japonska kolem období Edo.

Ujmi se týmu smrtících specialistů a propliž se stínem kolem desítek nepřátel. Zvol si vlastní přístup k infiltraci statných hradů, klášterů v zasněžených horách, či utajených lesních táborů. Nastražuj pasti, otravuj své protivníky nebo se kontaktu s nepřítelem vyhni úplně.

Tvá skupina je složená z velmi odlišných osobností. Spolupráce se zpočátku zdá nemožná, ale v průběhu mnoha misí si postavy vybudují důvěru a přátelské vztahy. Postavy si vyvíjejí svou vlastní dynamiku a každý člen se bude muset postavit svým vlastním osobním problémům.

 

Postavy si vyvíjejí svou vlastní dynamiku

Jedním z vůdců tohoto týmu je obratný nindža Hayato, který své nepřátele likviduje tiše, pomocí svého meče a šurikenů. Samuraj Mugen dává přednost silnějšímu přístupu a dokáže porazit víc nepřátel najednou, ale také se tím vzdává mrštnosti. Aiko je mistryní kamufláže, neboť své protivníky rozptyluje v převleku za gejšu. A dítě ulice Yuki pokládá pasti a láká nepřátele do náruče smrti. Záhadný střelec Takuma se však spoléhá na svou odstřelovačku a své nepřátele likviduje z dálky.

 

Každý hrdina má vlastní schopnosti

 

Hráč také musí pečlivě zvažovat své možnosti, aby překonal náročné mise: Jak se budou postavy chovat jako tým? Který se pro daný úkol hodí nejlépe? Jak mohou nejlépe zvládnout danou misi? Vymysli si vlastní geniální taktiku, jak porazit nepřátele a splnit mise.

  

HERNÍ OBSAH:

  • Zahraj si za pět naprosto odlišných postav s jedinečnými sadami schopností.
  • Překonej zdánlivě nemožné výzvy, ve kterých čelíš přesile deseti na jednoho.
  • Objev desítky způsobů, jak zneškodnit protivníky.
  • Skákej ze střechy na střechu a šplhej po vysokých budovách, abys na nepřátele zaútočil/a ze shora.
  • Prozkoumej nádherné prostředí starověkého Japonska v období Edo.
  • Vyber si ze tří úrovní obtížnosti podle svých schopností.

Foto & Video