Senran Kagura Peach Beach Splash

Výprodej
Lokalizace: Anglická verze /
Kód produktu: 86230 /
Záruka: 2 roky
-54%
Senran Kagura Peach Beach Splash
PS4 - Shinobi ze Senran Kagura bojovali proti zlým ninjům a padouchů, apokalyptickým démonůn, ale nic je nemohlo připravit na.. boj se stříkacími pistolkami? Když jsou přivolány na tajemný turnaj, nemají jinou možnost, než se nechat pocákat a samy uštědřit zdrcující vodní porážku svým nepřátelům.
Platforma
PlayStation 4
599 Kč
Pouze na prodejnách
Rezervace zboží na kamenných prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Senran Kagura Peach Beach Splash Senran Kagura Peach Beach Splash
PlayStation 4 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
1 299 Kč 599 Kč

Podrobné informace


Shinobi ze Senran Kagura bojovali proti zlým ninjům a padouchů, apokalyptickým démonůn, ale nic je nemohlo připravit na.. boj se stříkacími pistolkami? Když jsou přivolány na tajemný turnaj, nemají jinou možnost, než se nechat pocákat a samy uštědřit zdrcující vodní porážku svým nepřátelům.

Posbírej tým z více jak 30 postav, vyber si z 10 zbraní, přizpůsob si svůj tým s více jak 100 posbíratelnými kartami a připrav se na pořádnou letní akci! Hraj 55 příběhem nacpaných úrovní a zúčastni se hned 4 postranních turnajů v režim Single Splash, nebo zvol režim Multi Slash pro bitvu 5 na 5 nebo ve 4 v kooperativním módu. 


Foto & Video