Hra pro PS4 - Nevíme sice, jestli stín může umřít dvakrát, ale troufli bychom si tvrdit, že tohle číslo smrtí nebude platit v případě hráčů, kteří se odváží vkročit do dalšího fantasmagorického světa vývojářů FromSoftware. Tíživá atmosféra feudálního Japonska, které se nachází v obležení démonickými splozenci pekel rozehraje zajímavou atmosféru, v jejímž kontextu bude častý hráčův skon něčím jako vítaným doplňkem.
PlayStation 4
Produkt je také dostupný
Datum vydání: 22.03.2019
Lokalizace: Anglická verze
Kód produktu: 88338
Krabicové vydání
Předobjednávka
1 699 Kč
SEKIRO Shadows Die Twice SEKIRO Shadows Die Twice
PlayStation 4 Krabicové vydání
Předobjednávka
1 699 Kč

Podrobné informace

 

SEKIRO Shadows Die Twice

 

Nevíme sice, jestli stín může umřít dvakrát, ale troufli bychom si tvrdit, že tohle číslo smrtí nebude platit v případě hráčů, kteří se odváží vkročit do dalšího fantasmagorického světa vývojářů FromSoftware. Tíživá atmosféra feudálního Japonska, které se nachází v obležení démonickými splozenci pekel rozehraje zajímavou atmosféru, v jejímž kontextu bude častý hráčův skon něčím jako vítaným doplňkem. Pokud při spojení samurajové a Souls hry naskakuje NIOH, jsi tu na správné adrese, protože FROM se pokusí ukázat, že právě oni jsou mistři oboru a žádný holobrádek z týmu Ninja v jejich revíru nemá co dělat.

Celý příběh se bude odehrávat v Japonsku v závěrečných letech 16. století - brutálního období neustálého konfliktu mezi životem a smrtí, v němž budeš čelit nesmiřitelným silám. Ty budeš moci porazit s pomocí svých prostetických udělátek a schopností pravého ninji, které se sestávají z plížení, vertikálního přesunu a kravavých soubojů.

Připraven vidět svou mrtvolu pod nánosem kvítků sakury?