Scratch Wars - Dárkové balení (Vampiria/Zepplandia)

Vyšlo: 28.11.2018 /
Lokalizace: Česky /
Kód produktu: 90397 /
Záruka: 2 roky
-40%
Scratch Wars - Dárkové balení (Vampiria/Zepplandia)
Dárkové balení hry Scratch Wars. Balení obsahuje 2 kovové Startery edic Vampirie a Zepplandie a 1 vzácnou foilovou kartu.
Pouze na prodejnách
299 Kč
499 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Scratch Wars - Dárkové balení (Vampiria/Zepplandia) Scratch Wars - Dárkové balení (Vampiria/Zepplandia)
Deskové hry Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
499 Kč 299 Kč

Podrobné informace


Upozornění: Hra je dostupná pouze na kamenných prodejnách.

Dárkové balení Vampiria/Zepplandia

 

 

Dárkové balení netradiční české karetní hry Scratch Wars. Obsahuje Startery edic Vampirie a Zepplandie a vzácnou foilovou kartu. Ve dvou kovových krabičkách můžete nalézt ty nejvzácnější karty a získáte jedinečnou kartu z limitované série 3 a  4-hvězdičkových hrdinů. Nové karty hrdinů a zbraní přináší nové kombinace a strategie!  Najdete hrdinu +8 či +9, který je supervzácným diamantem a je jenom jeden na světě od každého druhu?  Scratch Wars je hra, kterou se naučíte velmi lehce ale dá se v ní krásně růst a postupně se učit nová pravidla a zkoušet strategičtější herní módy. Balení obsahuje 2 kovové Startery a 1 vzácnou foilovou kartu.

Scratch Wars je velmi netradiční sběratelská karetní hra, která obsahuje obrovské množství herních variant a herních módů. Schválně se snažíme vyhnout pouhému spojení “sběratelská karetní hra”, protože u spousty lidí to evokuje něco úzce vyhraněného. My máme koncept unikátní v těchto směrech:

  • Každá karta je jedinečná svým QR kódem. Ve hře se vyskytují stovky tisíc jmen hrdinů a kombinací hodnot vlastností. Pravděpodobnost, že najdeš hrdinu se stejným jménem je tedy asi taková, jako že na své zahradě vykopete kostru dinosaura.
  • Hru je možno začít hrát pouze se dvěma kartami, tj. s jedním hrdinou a jednou zbraní. Počáteční investice je tedy 50 Kč.
  • Karty jsou stírací. Stírání karty je napínavé až do konce, i když nebudeš mít raritního hrdinu (dle hvězdiček a obrázku) můžeš mít ještě stále nejlepšího hrdinu daného druhu (s nejlepší kombinací bonusů), který bude velmi vzácný. Stejně tak můžete mít i nejlepší kombinaci jen pro vás - hrdina bude mít bonusy zrovna ke zbrani, ke které se ti to hodí. Navíc i ten velice špatný hrdina, je raritní a tím pádem cenný.
  • Patentovaná mechanická točna zbraně.
  • Hra je plnohodnotně hratelná jen s fyzickými kartami, ale také hratelná ve speciální aplikaci, do které si hráči fyzické karty mohou naskenovat.
  • Free aplikace pro iOS a Android bude obsahovat turnaje, kampaňe, levelování hrdinů, získávání kouzel pro hrdiny, leaderboardy a dalších několik funkcí… Zajímavá vlastnost aplikace je, že v ní máš přesně ty karty, které vlastníte fyzicky a když vyměníš nebo prodáš fyzickou kartu, můžeš ji vyměnit i digitálně, se vším, co je na ní nahrané, tedy se všemi zkušenostmi a kouzly.

 

Foto & Video