Scratch Wars - Dárkové balení Spinbay

Vyšlo: listopad 2019 /
Lokalizace: Česky /
Kód produktu: 100177 /
Záruka: 2 roky
-40%
Scratch Wars - Dárkové balení Spinbay
Karetní hra - Zbrusu nová edice Scratch Wars! Mlha se nerozplynula nad novou "landií", ale nad přístavem Spinbay. Kromě přístavních hrdinů a zbraní v této edici najdeš i 44 karet kouzel, které se v přístavech na Overcorneru běžně prodávají jako třeba buchtoláče či trollí pazourky. Kouzla do hry přináší úplně čerstvé herní mechaniky. Najdeš ty nejmocnější? Vymyslíš ty správné kombinace? Kromě kouzel v balení najdeš i super podložku, která dokonale zpřehlední hraní a nechybí ani blýskavá karta do tvé sbírky.
Pouze na prodejnách
359 Kč
599 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Scratch Wars - Dárkové balení Spinbay Scratch Wars - Dárkové balení Spinbay
Deskové hry Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
599 Kč 359 Kč

Podrobné informace

 

Zbrusu nová edice Scratch Wars! Mlha se nerozplynula nad novou "landií", ale nad přístavem Spinbay. Kromě přístavních hrdinů a zbraní v této edici najdeš i 44 karet kouzel, které se v přístavech na Overcorneru běžně prodávají jako třeba buchtoláče či trollí pazourky. Kouzla do hry přináší úplně čerstvé herní mechaniky. Najdeš ty nejmocnější? Vymyslíš ty správné kombinace? Kromě kouzel v balení najdeš i super podložku, která dokonale zpřehlední hraní a nechybí ani blýskavá karta do tvé sbírky.

 Foto & Video