SCORE 292

Vyšlo: 16.05.2018 /
Kód produktu: 88383 /
Záruka: 2 roky
Tisk - Je tu nové číslo! Předplatitelé už ho mají pár dní, ode dneška už je SCORE 292 v prodeji i v trafikách a hypermarketech. Co uvnitř najdeš? Zkusme to tentokrát trochu jinak. TOP 10 ze SCORE 292...
SCORE 292 SCORE 292
Časopisy Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
199 Kč

Podrobné informace

 

Co najdeš v novém čísle?

Je tu nové číslo! Předplatitelé už ho mají pár dní, ode dneška už je SCORE 292 v prodeji i v trafikách a hypermarketech. Co uvnitř najdeš? Zkusme to tentokrát trochu jinak. TOP 10 ze SCORE 292...


1. Kód na Quake Champions. Hra půjde za pár měsíců do F2P a vy si díky nám můžete tuhle verzi zahrát už teď. Hru si budete moci zkusit se vším všudy, přesněji ve všech módech. Přístupný je hrdina Ranger, ostatní si můžete odemknout za penízky. Jinak hra se od naší recenze změnila fakt hodně, takže jsme napsali dvoustránkovou dohru se shrnutím změn.

2. Vermintide (Steam) je boží coop střílečka, kterou si můžeš vyzkoušet až ve čtyřech hráčích. Venku už je druhý díl, ale jednička byla fantastická, naprosto srovnatelná třeba s Left 4 Dead. Vedle toho se SCORE dostaneš ještě Disciples III: Gold (Steam) tj. třetí díl včetně datadisku Resurrection, oboje v češtině) a prima adventuru Edna and Harvey: The Breakout (Steam).

3. Dva zoomy, na Battlefield V a Shadow of the Tomb Raider. Brzy se o hrách dozvíme víc na E3, ale my z vývojářů dostali s předstihem vše možné i nemožné, včetně nových obrázků. O každé z dvou her si ve SCORE přečteš na čtyřech stranách.

4. 20 herních songů, které máme v srdci je velké téma o hudbě z her. Ovšem o té zpívané, převážně licencované. Takže tu najdeš třeba The Rolling Stones, Davida Bowieho nebo Mike Oldfielda. Připomeneš si s námi pár okamžiků, při kterých ti přejel mráz po zádech. A nám.

5. Reinstall Portalu 1 a 2. Velký čtyřstránkový článek, ve kterém jsme se vrátili k jedné z nejoceňovanějších her Valve. Legenda z doby, kdy ještě ve Valve dělali hry a nepočítali jen peníze utržené ze Steamu.

6. The Longest Journey je úchvatná adventura, jedna z nejoceňovanějších. Ve SCORE v retro rubrice najdeš vzpomínkový intelektuálně laděný text. A vedle něj třeba krátkou vzpomínku na Jazz JackRabbita, jehož druhý díl nedávno oslavil dvacítku.

7. Těch recenzí máme ve SCORE o dost víc, konkrétně přes 30. Největší je věnovaná Pillars of Eternity II, ale přinášíme také verdikty TESO datadisku (říká se tomu tak ještě?) Summerset, Conan Exiles, State of Decay 2 (brr), Battletech? Paladins, Nintendo Labo nebo Detroit: Become Human.

8. God of War nás vesměs uchvátil, ale stejně jsme si o něm pokecali v Coopu. Tři spoluhráči sice vzácně souhlasili, přesto je to nadšená diskuze.

10. Devítku přeskakujeme. Proč? Protože chceme. Víš o tom, že Will Wright zachránil (doslova!) před bankrotem Double Fine? Víš, že v Praze můžeš navštívit novou VR atrakci s Golemem v hlavní roli? Že tu proběhl skvělý koncert klasické herní hudby? Víš, že se v Praze kutí taky špičková first-person střílečka, Dark Souls klon a taky možná nejúspěšnější VR hra vůbec? A víš třeba, že tvůrce Diabla dodělal svojí novou hru? Ve SCORE 292 se toho dozvíš fakt hodně...
Obsah časopisu:

  • Preview: Mothergunship, Shadows, Onrush a Strange Brigade, Zoomy na Shadow of the Tomb Raider a Battlefield V.
  • Recenze: The Elder Scrolls Online: Summerset, Pillars of Eternity II: Deadfire, Conan Exiles, State of Decay 2, Battletech, Paladins: Champions of the Realm, It Lurks Bellow, Forgotton Anne, Wild West Online, Ancestors Legacy, Unforeseen Incidents, Lake Ridden, Omensight, Inked, The Forest, Trailblazers, Fox n Forests, Raging Justice, Battlezone Gold Edition, Subaeria, Runner3, Downward Spiral: Horus Station, Basingstoke a Murderous Pursuit
  • Konzolové recenze: Donkey Kong Country: Tropical Freeze, Sega Mega Drive Classics, Nintendo Labo a Detroit: Become Human
  • Téma 20 herních songů, které máme v srdci.
  • Reinstall Portal 1 a 2, Retro The Longest Journey a Jazz Jackrabbit.
  • Klasické rubriky Underground, Online, Extra Life, ale i Coop (God of War) nebo Právě hrajeme

...a samozřejmě mnoho dalšího!


Obsah DVD:

  • Plná hra Warhammer: End Times - Vermintide (Steam)
  • Plná hra Disciples III GOLD (Steam + čeština)
  • Plná hra Edna and Harvey: The Breakout (Steam)
  • Freeware hry, demoverze a mody a další obsah

Vlastnosti zboží

Počet stran: 132
Vazba: Brožovaná