Saints Row The Third Remastered

Vyšlo: 22.05.2020 /
Lokalizace: České titulky /
Kód produktu: 984835 /
Záruka: 2 roky
Roky poté, co si Saints ze Third Street zabrali Stilwater, se z pouličního gangu vyvinuli v rozšířenou značku, od které si můžete v libovolném obchodě koupit tenisky Saints, energiťáky Saints a figurky Johnnyho Gata. Saints jsou králové Stilwateru, ale jejich statutu celebrit si všímají i další. Saints se dostali do hledáčku Syndicate, legendární zločineckého společenstva s agenty po celém světě. Odmítáš před Syndicate pokleknout, a tak se vrháš do boje o Steelport, kdysi hrdé metropole, ze které pod nadvládou Syndicate zůstalo ochromené město plné zločinu. Dělej seskoky v tanku, přivolávej přes satelit letecký útok na gang mexických wrestlerů a braň se proti dobře vycvičenému vojsku pomocí baseballových pálek v těch nejbláznivějších herních situacích, jaké jsi kdy zažil.
Platforma
PlayStation 4
PlayStation 4 Xbox ONE
Edice
Standard Edition
999 Kč
Pouze na prodejnách
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Saints Row The Third Remastered Saints Row The Third Remastered
PlayStation 4 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
999 Kč

Podrobné informace

Saints Row: The Third- Remastered ti dává kontrolu nad Saints na vrcholu moci, na městském hřišti, které si můžeš celé zabrat pro sebe. Tvoje město, tvoje pravidla.

Steelport, původní město hříchu remasterované s vylepšenou grafikou, nikdy nevypadalo tak dobře a topí se v sexu, drogách a zbraních.

Herní vlastnosti:

  • Kompletní remasterovaný balíček - Díky vylepšené grafice, lepšímu nasvícení, přepracovanému prostředí a vizuálním efektům Steelport a Saints ze Third Street ještě nikdy nevypadali tak dobře.
  • Město hříchu - Naruš a zlikviduj nadvládu Syndicate nad zbraněmi, kyber zločinem a kriminálními radovánkami. Objev tajemství Steelportu, kde je akce na každém kroku.
  • Zbraně šíleného ničení - Porazit nepřátele je jedna věc. Druhá věc je nepřátele ponížit. Vznášedla, auta s lidskými dělovými koulemi a šílené kontaktní zbraně, to všechno je součástí zábavy.
  • Bláznivé úpravy postav - Vytvoř si ty nejpraštěnější postavy, jaké jsi kdy viděl, od vyčpělých celebrit po pirátské nindži bez masky. V každém hříšníkovi je světec. Kým se staneš ty?
  • Zběsilá kooperace - Užívej si sólo nebo hraj online s kamarádem. Zkus si seskok bez padáku, přistaň v hořícím pickupu svého parťáka a vyraz proti těžce obrněné základně Syndicate. Ve Steelportu si vždycky najdeš nějakou zábavu.
  • Včetně všech DLC - Všechny tři dodatečné balíčky misí s více než 30 DLC* z původní verze.
* Dva balíčky DLC (Bloodsucker Pack a Unlockable Pack) byly ze hry odstraněny kvůli vyvážení hratelnosti na základě zpětné vazby od fanoušků.

 
Foto & Video