Saints Row 2

Bazar
Vyšlo: 18.06.2010 /
Kód produktu: P9047 /
Záruka: 2 roky
Saint’s Row 2 přináší skutečnou svobodu do hraní v otevřeném světě úžasného města Stillwater. Můžete hrát koho chcete, jakým způsobem chcete a s kým chcete.
Platforma
Xbox 360
199 Kč
Pouze na prodejnách
199 Kč
Saints Row 2 Saints Row 2
Xbox 360 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
199 Kč

Podrobné informace

Saint’s Row 2 přináší skutečnou svobodu do hraní v otevřeném světě úžasného města Stillwater. Můžete hrát koho chcete, jakým způsobem chcete a s kým chcete. Děj se odehrává léta po prvním díle. Opět se ocitnete ve starém dobrém Stillwateru, který je ale v lecčems neznámý. Uplynulé roky nebyly ke 3rd Street Saints nijak přívětivé – vinou neschopného vedení to jde s gangem od desíti k pěti. Nyní je již jen stínem toho, čím býval kdysi. Pokračování veleúspěšného Saints Row nabízí ještě více akce, možných uprav podle vlastního vkusu a v neposlední řadě i nefalšovanou řež. Stillwater je nyní o 50 % větší a vy máte také mnohem rozsáhlejší výběr možností, zbraní a herních režimů. Ponořte se do multiplayerové hry, jakou jste v tomto žánru ještě nezažili, a doveďte Saints zpátky na vrchol slávy.

Co nás čeká?

  • Neomezené úpravy — upravte svého avatara podle vlastního vkusu – můžete hrát za muže, ženu, nebo něco mezi tím. Lze upravovat také vzhled vašich aut a pomocí tunningu můžete zvyšovat jejich výkon. Všechny domy a dokonce i gangy je možné donekonečna upravovat.
  • Skvělý multiplayer - do hry je začleněna i plně kooperativní multiplayerová kampaň. Soutěžní multiplayer přináší boj v otevřeném světě, jaký dosud nebyl k vidění.
  • Vražedný boj a báječné dopravní prostředky – letadla, vrtulníky, motocykly, lodě a auta lze řídit a používat i jako zbraně. Pozemní boj také doznal mnohých rozšíření, příjemně vás jistě překvapí například boj na blízko, přesné míření nebo lidský štít.
  • Naprostá svoboda pohybu – více misí, aktivit, zábavy, závodů, zbraní, vozů, domů, městských čtvrtí a interiérů. Čeká vás více než 40 příběhových misí a další bonusové mise.


Foto & Video