RPG Maker

Datum vydání: červenec 2020 /
Lokalizace: Anglická verze /
Kód produktu: 99220 /
Záruka: 2 roky
Hra pro Nintendo Switch - Staň se mistrem vývojářem s RPG Maker MV. Se širokým spektrem nástrojů k dispozici ti nic nebrání vytvořit propracované a vzrušující videohry přímo ve tvé konzoli! Své hry pak můžeš sdílet s ostatními, aby si i oni mohli užít tvé epické příběhy.
Platforma
Nintendo Switch
Edice
Standard Edition
1 499 Kč
Předobjednávka
Jak a kdy ti zboží dodáme
PPL kurýrní služba červenec 2020
Zásilkovna červenec 2020
Česká pošta - Balík na poštu červenec 2020
Česká pošta - Balík do ruky červenec 2020
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
RPG Maker RPG Maker
Nintendo Switch Krabicové vydání
Předobjednávka
1 499 Kč

Podrobné informace


Staň se mistrem vývojářem s RPG Maker MV. Se širokým spektrem nástrojů k dispozici ti nic nebrání vytvořit propracované a vzrušující videohry přímo ve tvé konzoli! Své hry pak můžeš sdílet s ostatními, aby si i oni mohli užít tvé epické příběhy. S poslední verzí RPG Maker softwaru jsou možnosti takřka nekonečné. Stovky assetů a nekonečné možnosti jejich kombinací ti umožní převést váš vysněný příběh do té nejlepší videohry!

 
  • Tvé další dobrodružství právě začíná - Vysoká fantasy s rytířy a draky? Moderní příběh o lásce na střední škole? Spor mezi armádami dobra a zla? Tvé fantazii nic nestojí v cestě!
  • Vývoj hry snadno a rychle - Rozluč se s učením se komplikovaného programovacícho jazyka. Tento software ti poskytne přímočarý přístup ke tvorbě hry od tvorby postav až po ladění posledních detailů.
  • Vytvoř, sdílej, hraj! - Užij si hry, které vytvořili ostatní hráči díky zdarma stažitelnému RPG Maker MV Playeru, který umožňuje zahrát si i bez nutnosti vlastnit RPG Maker MV.
  • Nekonečné možnosti přizpůsobení - Se stovkami grafických assetů a nekonečnými možnostmi vytvoření vašeho vlastního světa a příběhu můžeš pustit uzdu své fantazie a stvořit to nejlepší a největší RPG, jaké svět viděl!

Foto & Video