Rocksmith 2014

Bazar
Kód produktu: P39534 /
Záruka: 2 roky
Představujeme další krok v evoluci hry na kytaru. Rocksmith je první a jedinou hrou, která umožňuje připojit JAKOUKOLI skutečnou kytaru a skutečně se UČIT, zatímco si budete HRÁT.
Platforma
PlayStation 3
199 Kč
Pouze na prodejnách
199 Kč
Rocksmith 2014 Rocksmith 2014
PlayStation 3 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
199 Kč

Podrobné informace

Rocksmith 2014 Edition umožňuje import písniček z původních Rocksmith a je to zaručeně nejrychlejší způsob, jak se naučit hrát na kytaru. Stačí zapojit jakoukoli skutečnou kytaru nebo basu a přidat se k více než jednomu milionů lidí, kteří se učili pomocí této oceňované hry.

Zcela nové vydání hry Rocksmith 2014 Edition je větší, lepší a rychlejší než kdy dříve. Tato hra byla vyvíjena od samého začátku a nabídne mnohem lepší funkce, nový vzhled, flexibilnější a hlubší tréninkové nástroje, nové techniky ladění, více než 50 nových hitů a mnohem více.

Díky revolučnímu režimu Session Mode povyšuje Rocksmith 2014 Edition učení hře na kytaru na novou úroveň. Můžete hrát ve virtuální kapele, která bude držet krok s tím, co jako hlavní kytaristé předvedete. Stačí vybrat z nabídky doprovodných nástrojů a stylů a režim Session Mode se už postará o správný doprovod k vámi hraným tónům. Vydejte se na svou cestu s hrou Rocksmith 2014 Edition.


NEOBSAHUJE kabel pro připojení kytary, vhodné pro majitele původních Rocksmith.

Co nás čeká?

Osvědčený způsob, jak se rychle naučit na kytaru - Národní výzkumná studie zjistila, že hra Rocksmith je nejrychlejší cestou k naučení hry na kytaru. Herní a technické schopnosti více než 95 % kytaristů se díky této hře zlepšily. Ať už jste začátečníci, kteří kytaru drží v ruce poprvé, nebo zkušení hráči hledající svůj unikátní zvuk, Rocksmith vás rychle posune k výsledku, který hledáte.

Obnovená zkušenost - Nově navržené nabídky a herní rozhraní jsou jasná, elegantní a blesková. Ještě nikdy nebylo snazší hrát a získávat ke svým výkonům zpětnou vazbu v reálném čase.

Naučte se své oblíbené písně - Na výběr je z více než 50 nových hitů v žánrech od alternativního rocku přes heavy metal až po klasický rock. Naučíte se hrát své oblíbené písně krok za krokem, tón po tónu. Tímto procesem vás provedou výukové nástroje. Rocksmith 2014 Edition je zpětně kompatibilní s písněmi, které znáte z původního Rocksmith.

Navržen s ohledem na jednoduchost a rychlost - Funkce jsou nyní dostupnější a flexibilnější, než kdy dříve. Nová plně upravitelná funkce opakování riffů vám umožňuje vybírat část písně, obtížnost a rychlost v reálném čase. Mistrovský režim byl upraven tak, aby bylo učení zpaměti přístupnější. Pustit se můžete také do nových a vylepšených miniher Guitarcade, které se postarají o zlepšení vašich dovedností.

Autentický zážitek ze hry na kytaru - Rocksmith 2014 Edition obsahuje nová ladění, techniky, efekty, zesilovače, pedály a tóny, které vám umožní dosáhnout netušené úrovně přesnosti a hlubšího pochopení nástroje, než kdy dříve.

Naučte se jamovat v režimu Session Mode - Režim Session Mode vám umožňuje zažít hraní po boku virtuální kapely. Zvolte libovolnou kombinaci nástrojů, která se přizpůsobí vašemu vedení. Díky pobídkám na obrazovce a úkolům budete motivováni k učení a zlepšování, ať už jste začátečníky nebo pokročilými hráči.

Připojte se - Rocksmith 2014 Edition je kompatibilní s originálním kabelem Rocksmith Real Tone Cable, který dokáže propojit jakoukoli skutečnou kytaru** přímo se systémem Xbox™ 360®, PS3™, PC nebo Mac.

Dosud oznámené písničky:

  Aerosmith - Walk this Way
  Alice In Chains - Stone
  Arctic Monkeys - R U Mine?
  Avenged Sevenfold - Bat Country
  Bob Dylan - Knockin’ On Heaven’s Door
  B'z - Ultra Soul
  EarlyRise - Wasteland
  Iron Maiden - The Trooper
  Jack White - Sixteen Saltines
  Kiss - Rock And Roll All Nite
  La Sera - Love That's Gone
  Mastodon - Blood and Thunder
  Oasis - Don't Look Back In Anger
  Pantera - Cemetery Gates
  Paramore - Now
  Radiohead - Paranoid Android
  Red Fang - Wires
  R.E.M. - Losing My Religion
  Rise Against - Savior
  Screaming Females - Rotten Apple
  Slayer - War Ensemble
  Splashh - All I Wanna Do
  The Kinks - You Really Got Me
  The Rolling Stones - Paint It, Black
  The Shins - For A Fool
  The Smashing Pumpkins - The Chimera
  The Who - My Generation
  Weezer - Say It Ain't So
  White Zombie - Thunder Kiss '65

Foto & Video