Rocket League: Collector’s Edition

Bazar
Kód produktu: P49007 /
Záruka: 2 roky
Co mají společného auta a fotbal? Zdánlivě nic, ale jen počkejte, co se stane, pokud je pustíte proti sobě do futuristických arén, ve kterých jejich jedinou starostí bude dát gól soupeřům a vyhnout se obraně, která do nich ve velké rychlosti může narazit a jejich cestu za dalším gólem zhatit. Rocket League - to jsou desítky našlapaných raketových aut, která se společně utkají v tom nejextrémnějším sportu budoucnosti. Záleží posléze pouze na vás a vašem umění, jak zápasy dopadnou.
Platforma
PlayStation 4
199 Kč
Pouze na prodejnách
199 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Rocket League: Collector’s Edition Rocket League: Collector’s Edition
PlayStation 4 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
199 Kč

Podrobné informace

Rocket League: Collector's Edition

Famózní spojení sportovních a závodních her funguje na jedničku v jedné z nejzábavnějších her posledních let.


Úžasná rychlost zápasů vás donutí zbystřit.


Co mají společného auta a fotbal? Zdánlivě nic, ale jen počkejte, co se stane, pokud je pustíte proti sobě do futuristických arén, ve kterých jejich jedinou starostí bude dát gól soupeřům a vyhnout se obraně, která do nich ve velké rychlosti může narazit a jejich cestu za dalším gólem zhatit.

Rocket League - to jsou desítky našlapaných raketových aut, která se společně utkají v tom nejextrémnějším sportu budoucnosti. Záleží posléze pouze na vás a vašem umění, jak zápasy dopadnou.

"Rocket League - to jsou desítky našlapaných raketových aut , která se společně utkají v tom nejextrémnějším sportu budoucnosti."


Hned několik režimů zajistí, že vás hra jen tak neomrzí.


Kdo říkal, že musíte jezdit s nudným sporťákem? Kromě hned několika tříd vozidel si rovněž všechna svoje auta budete moci poladit ke své spokojenosti, takže například nový lak, poklice kol, či kola samotná, nebo třebas zajdete až do extrému a nasadíte svému vozítku legrační čepičku, odkazující na rozličné hry jiných studií?

Ve světě Rocket League se stejně na vzhled hraje jen okrajově, důležitá je především vaše chuť skórovat! Ať už budete hru hrát sami, či s přáteli v lokálním nebo online multiplayerovém režimu, garantujeme vám, že nudit se rozhodně nebudete, ani trošičku..!


Balení obsahuje:

BATMAN V SUPERMAN: DAWN OF JUSTICE CAR PACK

ROCKET LEAGUE CHAOS RUN DLC PACK

ROCKET LEAGUE - BACK TO THE FUTURE™ CAR PACK

ROCKET LEAGUE - REVENGE OF THE BATTLE-CARS DLC PACK

ROCKET LEAGUE - SUPERSONIC FURY DLC PACK

VLASTNOSTI HRY:

Desítky nabušených aut, s nimiž budete brázdit futuristické arény.


Zahrajte si fotbal, či hokej s auty. Díky realistické fyzice bude každý odraz míče zábava.

Okořeňte si hratelnost různými mutátory, či si nastavte vlastní herní pravidla. V Rocket League se fantazii meze nekladou.

Sběratelská edice obsahuje 3 kompletní DLC balíčky, 4 vozidla a exkluzivní kartičku s obrázkem hry.