Road to Guangdong

Datum vydání: 27.08.2020 /
Lokalizace: Anglická verze /
Kód produktu: 984998 /
Záruka: 2 roky
Rodinná krize opět svede dohromady mladou absolventku uměleckého studia a její starší tetu, které se vydají na pamětihodný výlet do Číny v 90. letech 20. století. Usedni za volant dojemného příběhu o zašlých vzpomínkách, rodinných poutech a generační úzkosti. Jelikož na tebe na každém rohu čekají těžká rozhodnutí, nabízí se otázka, jak asi tvoje objevná cesta dopadne?
Platforma
Nintendo Switch
Edice
Standard Edition
799 Kč
Předobjednávka
799 Kč
Jak a kdy ti zboží dodáme
PPL kurýrní služba 27.08.2020
Zásilkovna 27.08.2020
Česká pošta - Balík na poštu 27.08.2020
Česká pošta - Balík do ruky 27.08.2020
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Road to Guangdong Road to Guangdong
Nintendo Switch Krabicové vydání
Předobjednávka
799 Kč

Podrobné informace

Sunny se ocitá na životním rozcestí. Ví, že se všechno změní. Jenom ještě neví jak. Ještě jednou si prohlíží tu smlouvu. Dobrá zpráva je, že nyní je hrdou majitelkou milované rodinné restaurace. A ta špatná? Podnik už na tom byl lépe. Zaklepání na dveře oznámí příchod její tety Guu Ma.

Ano, skutečně se všechno změní. Ale o tom „jak“ rozhodne parta cizích lidí, které zná pouze z fotografií. Road to Guangdong kombinuje příběh o výletu a dospívání.

Vydej se na objevnou cestu

V rámci úsilí o oživení rodinné restaurace v těžké situaci musí Sunny a Guu Ma navštívit dávno ztracené příbuzné a najít tajemství, která přivedou zpět zástupy hostů. Ale nebude to snadné. Dlouhý výlet se stárnoucí tetou skutečně prověří jejich vztah, neboť se na povrch dostávají kulturní rozdíly. Pouze pomocí obtížných rozhodnutí může Sunny zjistit, co si pro ni osud nachystal.

Nesjížděj z cesty

Auto Sandy, dlouholetý člen Sunnyiny rodiny, dokázalo milované osoby vyvézt z lecjaké krize. Ale Sandy se rozpadá a Sunny bude potřebovat pomoct. Pouze díky opatrné jízdě a pravidelným kontrolám pod kapotou bude moct Sandy dorazit k cíli své cesty.


HERNÍ OBSAH:

  • Tento strhující příběh o dospívání z pera autorky Yen Ooi je zasazen do podmanivého prostředí Číny z 90. let.
  • Sehraj svou roli v dojemném interaktivním příběhu, kde tvoje volby rozhodnou o osudu Sunny.
  • Prozkoumej pitoreskní oblasti a užij si zvuky Guangdongu prostřednictvím živoucích animací a povedeného soundtracku.
  • Udržuj své auto v kondici tím, že si budeš hlídat spotřebu paliva, opotřebení pneumatik a stav motoru.
  • Předejdi potřebě zásahu mechanika tak, že budeš doplňovat olej a palivo a opravovat a nahrazovat opotřebované součástky.

 
Foto & Video