Rise of The Tomb Raider

Bazar
Kód produktu: P42867 /
Záruka: 2 roky
Rise of the Tomb Raider je hra plná akčních momentů, kterou tvůrci zasadili do těch nejkrásnějších míst na světě. Díky tomu se můžeme těšit na dobrodružství plné boje o holé přežití - vše ve filmové kvalitě. Spolu s Larou Croft se zúčastníme její první výpravy, na které budeme otevírat hrobky a snažit se odhalit tajemství.
Platforma
Xbox ONE
499 Kč
Pouze na prodejnách
499 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Rise of The Tomb Raider Rise of The Tomb Raider
Xbox ONE Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
499 Kč

Podrobné informace

Rise of the Tomb Raider je hra plná akčních momentů, která navazuje na díl Tomb Raider z roku 2013, který restartoval celou sérii. Tvůrci nový příběh zasadili do těch nejkrásnějších míst na světě, takže se můžeme těšit na dobrodružství plné boje o holé přežití - vše ve filmové kvalitě. Spolu s Larou Croft se zúčastníme její první skutečné výpravy, na které budeme otevírat hrobky a snažit se odhalit prastará tajemství. S využitím svého intelektu, a získáváním mocných spojenců, Lara krůček po krůčku naplňuje svůj osud jako Tomb Raider. Díky novému enginu Foundation se hra rozrostla. Je 3x vetší než předchozí díl a obsahuje daleko více detailů, propracovanější pohyby a prostředí, které bude reagovat nejen na hrdinku, ale i samotné počasí.

Co nás čeká?

  • Podmaňte si svět, který si zuřivě chrání svá tajemství, překonejte drsná prostředí, čelte nebezpečné zvěři a zkoumejte rozlehlá interaktivní prostředí.
  • Hra nabízí vzrušující akční momenty zasazené do nejkrásnějších nehostinných prostředí na Zemi.
  • Počítačem generované postavy a speciální efekty filmové kvality, fyzika oblečení i těl v reálném čase a hrané filmové prostřihy přinášejí nejúchvatnější a nejlépe graficky zpracovanou hru Tomb Raider všech dob.
  • Smrtící hrobky. Prozkoumávejte rozlehlé starobylé prostory prošpikované smrtícími pastmi, řešte zajímavé hlavolamy s využitím prvků v prostředí a luštěte starobylé texty.
  • Využijte prostředí ke svému prospěchu, šplhejte po stromech a potápějte se pod vodou, abyste nepřátelům unikli nebo je zneškodnili. Upravte si Lařinu výstroj, zbraně a munici, aby vyhovovala vašemu stylu hry.