Resident Evil Revelations

Bazar
Kód produktu: P84859 /
Záruka: 2 roky
Hra pro PS4 - Remasterovaná verze Resident Evil Revelations přinese zážitek v rozlišení Full HD, vylepšené smínkování, hlubší detaily prostředí a přepracovaný pohyb monster. Navíc toto vydání obsahuje veškerý doposud digitálně vydaný obsah, který je ve hře přístupný ve formě odemykatelných odměn.
Platforma
PlayStation 4
399 Kč
Pouze na prodejnách
399 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Resident Evil Revelations Resident Evil Revelations
PlayStation 4 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
399 Kč

Podrobné informace

 

Resi Revelations

 

Resident Evil Revelations pro současnou generaci konzolí představuje očekávaný remaster oblíbeného survival hororu v hlavní roli s veterány série - Jill Valentine a Chrisem Redfieldem, kteří se pouštějí do vyšetřování domněle opuštěné výletní lodi jménem "Queen Zenobia".

 

Resi_Revelations_01


Hra Resident Evil Revelations zavede hráče zpět k událostem, které se odehrály mezi díly Resident Evil 4 a Resident Evil 5, a odhalí pravdu o T-Abyss virusu. V Resident Evil Revelations se znovu setkáš s legendárními postavami série Resident Evil, kterými jsou Jill a Chris, a také s Parkerem Lucianim a Jessicou Sherawat.

Remasterovaná verze Resident Evil Revelations přinese zážitek v rozlišení Full HD, vylepšené smínkování, hlubší detaily prostředí a přepracovaný pohyb monster. Navíc toto vydání obsahuje veškerý doposud digitálně vydaný obsah, který je ve hře přístupný ve formě odemykatelných odměn.

 

Resi_Revelations_02

Postav se hordám nepřátel společně se svým přítelem díky online Raid módu, který zahrnuje mód "The Ghost Ship: Chaos". Navíc jsou ve hře přístupné celkem 4 schémata ovládání, založená na rozdílných typech ovládání napříč celou sérií. Díky tomu si hráči sami určují svůj herní styl a mohou se tak těšit na flexibilnější zážitek.Foto & Video