Resident Evil 2

Vyšlo: 25.01.2019 /
Kód produktu: 88365 /
Záruka: 2 roky
Máš již tuto hru? Vykoupíme ji! Získáš tak jinou hru levněji
Hra pro XONE - Připrav se znovu zažít události, které se odehrály v Racoon City před více jak 20 lety. Právě tehdy totiž vyšla hra Resident Evil 2, jež byla obřím úspěchem a hrou, která vytvořila podmínky pro letitou sérii s obřím počtem pokračování, spin-offů a vlastními komiksy a filmy.
Platforma
Xbox ONE
Xbox ONE PlayStation 4
Edice
Standard Edition
899 Kč
Pouze na prodejnách
899 Kč
Rezervace zboží na prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Resident Evil 2 Resident Evil 2
Xbox ONE Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
899 Kč

Podrobné informace

 

Resident Evil 2


RESIDENT EVIL 2

Připrav se znovu zažít události, které se odehrály v Racoon City před více jak 20 lety. Právě tehdy totiž vyšla hra Resident Evil 2, jež byla obřím úspěchem a hrou, která vytvořila podmínky pro letitou sérii s obřím počtem pokračování, spin-offů a vlastními komiksy a filmy.

Zpracování nové generace Zpracování nové generaceDíky RE Enginu si budeš moci horor vychutnat ve skvělé kvalitě. Zmutovaní zombíci Zmutovaná stvořeníNebyl by to Resident Evil, aby se neobjevili mutanti, před kterými je třeba mít se na pozoru. Survival aspekt zachován Survival se vrací ke kořenůmBude třeba šetřit municí a bystře sledovat výbavu, aby ses dokázal vyhnout smrti.
Přepracování, ne remake

Přepracování, ne remake

Resident Evil 2 je totálním přepracováním, ne pouhým HD remakem, takže moderní grafika, zvuky i upravená hratelnost jsou samozřejmostí. O projekt se stará producent Yoshiaki Hirabayashi, který se kolem značky objevuje již od roku 2002, takže zkušenosti a potřebný vhled do tématu jsou zajištěny.

Definující hratelnost ikonické herní série

Vrhni se do zběsilého boje s nepříteli, prozkoumávej temné a hrozivé chodby, řeš hádanky k získání přístupu do různých oblastí a sbírej a využívej předměty objevené napříč herním světem ve strašlivém neutuchajícím boji za přežití.

Definující hratelnost

     

    Herní obsah:

  • Zcela nová perspektiva - Nová kamera s pohledem „přes rameno" a modernizované ovládací schéma přináší moderní herní zážitek.
  • Děsivě realistické vizuály - Hra Resident Evil 2, která byla vyvinuta v grafickém enginu RE Engine, přináší úchvatné fotorealistické grafické zpracování v rozlišení 4K a ohromující nasvícení zaručující intenzivní a atmosférický zážitek.
  • Hraj jako Leon i Claire - převezmi roli obou hlavních protagonistů a poznej příběh z odlišné perspektivy.
RE2_Final