Red Dead Redemption Goty

Bazar
Kód produktu: P13048 /
Záruka: 2 roky
Titul od Rockstar Games, tvůrců populárního GTA, hráčům tentokrát nabízí možnost prozkoumat rozlehlá prostředí Divokého západu.
Platforma
Xbox 360
399 Kč
Pouze na prodejnách
399 Kč
Red Dead Redemption Goty Red Dead Redemption Goty
Xbox 360 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
399 Kč

Podrobné informace


Edice Red Dead Redemption: Game of the Year zahrnuje původní hru Red Dead Redemption a všechny bezplatné i zpoplatněné DLC balíčky, které až doposud vyšly.
  • Undead Nightmare: Jedinečný zážitek, který staví Johna Marstona proti hrozivé záplavě nemrtvých, a k němu multiplayerový mód Undead Overrun, založený na snaze přežít za každou cenu. Multiplayerový balíček Legends and Killers: Obohacuje multiplayerové hraní Red Dead Redemption pomocí devíti aktivních bonusových lokací na mapě v rámci Kompetitivního (Competitive) módu, jež jsou vytvořeny multiplayerové akci přímo na míru, osmi hratelných postav ze hry Red Dead Revolver, ničivého tomahawku a dalších prvků.
  • Multiplayerový balíček Liars and Cheats: Masivně rozšiřuje multiplayerový mód Volného pohybu (Free Roam) prostřednictvím multiplayerového pokeru, her v kostky, koňských závodů spojených se souboji a řady dodatečných úkrytů gangů a lovišť. Navíc do kompetitivního multiplayeru přidává akcí nabitý mód Pevnost (Stronghold).
  • Balíček kooperativních misí Outlaws to the End: Šest výbušných a impozantních misí pro kooperativní multiplayer, které lze hrát s 2 – 4 hráči.
  • Všechen původní obsah, jenž si šlo objednat ještě před vydáním hry, včetně oděvu Dokonalého zabijáka (Deadly Assassin Outfit), bitevního koně (War Horse) a zbraňového balíčku Golden Guns, plus balíček loveckých a obchodních oděvů Hunting and Trading Outfits Pack, který zahrnuje dva dodatečné oděvy s odpovídajícími herními výzvami.
  • Singleplayerový úkryt zločinecké bandy Solomon’s Folly a s ním související úkoly (poprvé dostupné pro Xbox 360).
  • Bonusový balíček Myths and Mavericks, v němž je možno nalézt nové, mezi fanoušky oblíbené multiplayerové postavy, a zbrusu nové multiplayerové lokace ke vzájemnému poměřování sil.

Titul od Rockstar Games, tvůrců populárního GTA, hráčům tentokrát nabízí možnost prozkoumat rozlehlá prostředí Divokého západu. Pohraniční města, nekonečné prérie, divoká zvěř a nebezpečné horské pásma, v nichž na dočkáme pořádné dávky vzrušení. Během hry tak můžeme narazit na intenzivní přestřelky a souboje, na několik jedinečných postav a patřičně drsnou a divokou přírodu. Zvolte si vlastní cestu impozantním příběhem o životě a smrti pistolníků prérie.

John Marston - tvrdý chlapík s ošlehanou tváří a temnou minulostí nás provede celým dobrodružstvím. Od Frontieru, u hornatého pohraničí, až po Mexiko, kde už na pohled poznáte podstatně červenější písek. Kouzlo Divokého západu tak ožívá v nové akční hře s otevřeným světem.


Pozor! K instalaci je potřeba externí paměť (HDD nebo flash disk).

Co nás čeká?

  • Hra běží na enginu RAGE (Rockstar Advanced Game Engine).
  • Krásné prostředí, které vás okouzlí, v kombinaci s akcí a hlubokým příběhem.
  • Vklouzněte do kůže desperáta a žijte svůj život na periferiích měst i v horských průsmycích!