Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

Datum vydání: 26. 10. 2018

Red Dead Redemption od slovutných vývojářů z Rockstaru se vrací s druhým dílem, který se opět bude odehrávat na Divokém západě, ovšem tentokrát spíše v jeho závěrečném období. Těšit se můžeš na obří otevřený svět, spoustu akce a herní mechaniky, které proslavily první díl a udělaly z něj jednu z nejlepších her všech dob.

Red Dead Redemption 2

Hra

Amerika, 1899. Konec éry divokého západu začal a muži zákona loví poslední zbývající psanecké gangy. Ti, kteří se nevzdají nebo nepodlehnou, jsou zabiti. Poté, co se ve městě Blackwater ošklivě zvrtne jedna vloupačka, Arthur Morgan a gang Van der Linde jsou nuceni prchnout. S hromadou federálních agentů a těch nejlepších lovců odměn ve státě v patách musí gang loupit, krást a probojovat se drsným americkým vnitrozemím, aby vůbec přežil.

Red Dead Redemption 2 Oficiální příručka

Oficiální příručka

Tvůj základní pomocník při toulkách po prériích zatím nejdetailnějšího světa, který Rockstar kdy vytvořil. Obsahuje spoustu informací o příběhu, postavách a dalších aspektech epického příběhu, který se odehrál v srdci divoké Ameriky na samotném závěru Divokého západu..

Red Dead Redemption 2 merchandise

Red Dead Redemption 2 Merchandise

V naší nabídce najdeš i módní doplňky - od klíčenek přes trička až po sadu odznaků. Vše pochází z oficiálního merchandise studia Rockstar Games a v ČR seženeš exkluzivně v JRC!