Razer Rogue Backpack

Výprodej
Kód produktu: 89805 /
Záruka: 2 roky
-20%
Razer Rogue Backpack
PC Hardware - Z kvalitních materiálů, stvořen pro přenosnost a výdrž, Razer Rogue Backpack přesně padne do noty každému příznivci městského životního stylu. Minimalistický design a zároveň důraz na užitečnost a maximální spolehlivost vytvořily z Rogue Backpack příslušenství, bez nějž se žádný hráč neobejde.
Pouze na prodejnách
Rezervace zboží na kamenných prodejnách
Zvol si prodejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit.

loader
Zobrazit prodejny
Zavřít
Razer Rogue Backpack Razer Rogue Backpack
PC Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
2 499 Kč 1 999 Kč

Podrobné informace

Z kvalitních materiálů, stvořen pro přenosnost a výdrž, Razer Rogue Backpack přesně padne do noty každému příznivci městského životního stylu. Minimalistický design a zároveň důraz na užitečnost a maximální spolehlivost vytvořily z Rogue Backpack příslušenství, bez nějž se žádný hráč neobejde.

Snadno do něj uložíš všechny své věci včetně notebooku do velikosti až 14" a díky voděodolným materiálům budou všechny tvé věci chráněny před deštěm. Bezrámečkový design a vycpané ramenní popruhy pak poskytují dostatečný komfort, i když na zádech zrovna budeš tahat celou svou herní výbavu.

Doplňující informace:

Materiál: TPU

Barva: černá/zelená


Foto & Video