Ratchet & Clank: Size Matters

Bazar
Vyšlo: 06.10.2009 /
Kód produktu: P7296 /
Záruka: 2 roky
Psp hra Ratchet and Clank: Size Matters - Dovolená končí. Hurá do vesmíru ! Zachránit galaxii !
Platforma
PlayStation Portable
99 Kč
Pouze na prodejnách
Ratchet & Clank: Size Matters Ratchet & Clank: Size Matters
PlayStation Portable Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
99 Kč

Podrobné informace

Ratchet and Clank: Size Matters je už pátý titul v populární PS2 sérii, ale vůbec první titul v této sérii pro handheld Sony PSP. Příběh hry Ratcheta s Clankem zastihuje zrovna ve chvíli, kdy si užívají na zasloužené dovolené, ale v duchu své neposedné nátury se nechají zatáhnout do podivného dobrodružství, v jehož průběhu objeví zapomenutou rasu geniálních vynálezců zvanou Technomites. Ani jeden z hlavních hrdinů zprvu netuší co příslušníci této rasy chystají, ale dozví se to velmi brzy, aniž by z toho byli nějak nadšeni. Technomiti totiž hodlají ovládnou celou galaxii, k čemuž si potichoučku budují armádu vlastnoručně sestrojených klonů. Není snad třeba zdůrazňovat, že tohle nemohou Ratchet s Clankem nechat jenom tak. Okamžitě se vrhnou do akce, aby celou situaci zachránili, než bude pro celou galaxii pozdě.

Co nás čeká?

  • Psp hra Ratchet and Clank: Size Matters bude tradiční arkádová akce v duchu prvních tří konzolových titulů v sérii, která nabídne možnost ovládat jak Ratcheta, tak i Clanka.
  • doporučený věk pro hraní psp hry Ratchet and Clank: Size Matters je 7 let a více
  • K dispozici bude široký arsenál zbraní různého druhu, které bude primárně obsluhovat Ratchet.
  • Na Clanka přijde řada ve chvíli, kdy jej Ratchet s pomocí speciálního zmenšovacího paprsku upraví na velikost umožňující prozkoumávat zmenšený svět Technomitů.
  • Většina levelů nabídne přímočarou akční zábavu a s převahou dramatických přestřelek, v nichž se bude obzvláště hodit upravovatelné brnění.
  • Psp hra Ratchet and Clank: Size Matters nabídne podporu místního multiplayeru, přičemž k dispozici bude i možnost stahování nových multiplayer map, předmětů, zbraní a dalších prvků, jež budou mít tvůrci po vydání hry pro hráče nachystané.