Ratchet & Clank: A Crack In Time

Bazar
Vyšlo: 19.04.2010 /
Kód produktu: P9967 /
Záruka: 2 roky
Další dobrodružství nerozlučných přátel, které přímo naváže na události z Quest for Booty a zachytí Ratcheta ve chvíli, kdy našel přímou stopu na Clanka, kterého s pomocí Zoni drží Dr. Nefarious.
Platforma
PlayStation 3
299 Kč
Pouze na prodejnách
299 Kč
Ratchet & Clank: A Crack In Time Ratchet & Clank: A Crack In Time
PlayStation 3 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
299 Kč

Podrobné informace

Další dobrodružství nerozlučných přátel, které přímo naváže na události z Quest for Booty a zachytí Ratcheta ve chvíli, kdy našel přímou stopu na Clanka, kterého s pomocí Zoni drží Dr. Nefarious. S tím, jak se bude postupem ve hře blížit opětovné spojení rozdělených hrdinů se však oba dva budou muset zamyslet, jestli je jim vůbec souzeno, aby byli spolu. Jestli nebude pro dobro všech lepší, aby fungovali odděleně. Oni si to však chlapci nějak vyřeší. Hlavně, že se vrátí s pestrou akčně hopsačkovou hratelností, která je pro ně tak typická. Na novou výpravu si samozřejmě vezmou také několik novinek, mezi kterými se nejvíce skví souboje ve vesmíru a možnost prozkoumávat hvězdné systémy, kde se nachází skryté předměty. Mezi nepřáteli se objeví známé tváře, přibude i však pár nových hlav, které bude Ratchet a zřejmě i Clank likvidovat obměněným arsenálem zbraní a schopností.

Co nás čeká?

  • Ovládněte čas ve svůj prospěch v této skvělé hře, která dokáže manipulovat s časem.
  • Objevujte nové planety a formy života díky zcela novému systému průzkumu a boje ve vesmíru.
  • Prozkoumejte galaxii jako nikdy předtím s pomocí úžasných "vždy připravených" pomůcek, jako jsou antigravitační botky.

Foto & Video