Rage

Bazar
Vyšlo: 28.08.2012 /
Kód produktu: P11255 /
Záruka: 2 roky
23. srpna roku 2029 dopadl na povrch naší planety asteroid Apophis. Jako hrdina budete muset zamířit k povrchu a najít obživu i spojence.
Platforma
PlayStation 3
299 Kč
Pouze na prodejnách
Rezervace zboží na výdejnách (prodejnách) JRC - od 27.3.
Zvol si výdejnu, kterou máš po ruce, a rezervuj si na ni zboží. Jakmile obdržíš SMS nebo email, tak se pro něj můžeš zastavit. Začínáme 27.3.

loader
Zobrazit výdejny
Zavřít
Rage Rage
PlayStation 3 Krabicové vydání
Pouze na prodejnách
299 Kč

Podrobné informace

23. srpna roku 2029 dopadl na povrch naší planety asteroid Apophis, jako záchranu před katastorfou, která by měla zničit celou civilizaci, vlády založily takzvaný projekt EDEN. Vybraní jedinci byli zmraženi do kryojednotek a umístěni hluboko pod zem. Až povrch planety bude znova obyvatelný, tak by měli být uvolnění, instruování a vysláni, aby znova obnovili civilizaci.

Rage je FPS střílečka designerského studia Id Software a je situovaná do postapokalyptického prostředí. Jako protagonista celé hry se probouzíte předčasně ze svého spánku. Záhy zjišťujete, že ostatní na Arše jsou mrtví. Na nic si nevzpomínáte. Jen váš instinkt radí, že musíte pryč, aby jste přežili.

K velkému překvapení život na povrchu planety nezanikl, jak bylo původně očekáváno. Spousta lidí přežila a tak se dostáváte do již nějak fungujícího světa. Lidstvo se rozdělilo do klanů, které se přou mezi sebou - ohrožovené svou hloupostí a mutanty a bandity. Nad vším bdí podivná organizece, která si říká The Authority. Je to prý přesně ten druh lidí, kterým se má člověk raději vyhnout.

Hrdina bude muset zamířit k povrchu a najít obživu i spojence.


Co nás čeká?

  • Obrovský, svobodný a velmi nebezpečný svět
  • Závody s souboje mezi vozidly. Velice zajímavá součást hry. Budeme moci své auta i vylepšovat.
  • Rozmanitý způsob vydělávání peněz, například na gladiátorských hrách Mutant Bash TV.
  • Rozlišení mezi čtyřmi druhy střeliva. Vedle toho půjde každou zbraň upgradovat, což povede vytvoříte nějaký hybrid nebo kupříkladu vylepšenou brokovnici s hledáčkem či stabilizátorem.
  • Dva režimy pro více hráčů - Combat Rally a Legends of the Wasteland